области

Избори за членове на Европейския парламент от Република България и за народни представители | 9 юни 2024

Резултати за ЯМБОЛ

Обобщени данни от гласуването

Партия, Коалиция, ИК Гласове Разпределение
1 ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД 1 938 7.10%
2 ПП ГЛАС НАРОДЕН 88 0.32%
3 СИНЯ БЪЛГАРИЯ 241 0.88%
4 НИЕ ГРАЖДАНИТЕ /БЪЛГАРСКАТА ПРОЛЕТ, КОЙ, БРСП, НАЦИЯ/ 94 0.34%
5 Кузман Илиев Илиев - независим 105 0.38%
6 ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ БЪЛГАРСКИ ГЛАСЪ 42 0.15%
7 КОАЛИЦИЯ НА РОЗАТА 26 0.10%
8 ЦЕНТЪР 429 1.57%
9 СОЛИДАРНА БЪЛГАРИЯ 382 1.40%
10 ЕДИНЕНИЕ 33 0.12%
11 БНО 11 0.04%
12 ВЪЗРАЖДАНЕ 4 761 17.44%
13 ПП МЕЧ 828 3.03%
14 КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ 2 737 10.03%
15 ПП НАРОДНА ПАРТИЯ ИСТИНАТА И САМО ИСТИНАТА 29 0.11%
16 БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД 306 1.12%
17 КП ГРАЖДАНСКИ БЛОК (ГБ) 40 0.15%
18 ПП ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ 34 0.12%
19 ЛЕВИЦАТА! 117 0.43%
20 Партия на ЗЕЛЕНИТЕ 283 1.04%
21 НИЕ ИДВАМЕ 53 0.19%
22 ГЕРБ-СДС 6 048 22.16%
23 БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ – НД 32 0.12%
24 БСП за БЪЛГАРИЯ 4 678 17.14%
25 ПП ВЕЛИЧИЕ 1 334 4.89%
26 ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ 530 1.94%
27 ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ 80 0.29%
28 Движение за права и свободи – ДПС 1 101 4.03%
29 ЗЕЛЕНО ДВИЖЕНИЕ 43 0.16%
30 ЗА ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ 15 0.05%
31 БСДД – БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ 18 0.07%
- Не подкрепям никого
842 3.08%

Обобщени данни от гласуването

Партия, Коалиция, ИК Гласове Разпределение Мандати
1 ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД 1 956 7.02%
2 ПП ГЛАС НАРОДЕН 73 0.26%
3 СИНЯ БЪЛГАРИЯ 295 1.06%
4 НИЕ ГРАЖДАНИТЕ /БЪЛГАРСКАТА ПРОЛЕТ, КОЙ, БРСП, НАЦИЯ/ 88 0.32%
6 ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ БЪЛГАРСКИ ГЛАСЪ 48 0.17%
7 КОАЛИЦИЯ НА РОЗАТА 19 0.07%
8 ЦЕНТЪР 494 1.77%
9 СОЛИДАРНА БЪЛГАРИЯ 487 1.75%
10 ЕДИНЕНИЕ 40 0.14%
11 БНО 11 0.04%
12 ВЪЗРАЖДАНЕ 5 038 18.09% 1
13 ПП МЕЧ 1 016 3.65%
14 КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ 2 849 10.23%
15 ПП НАРОДНА ПАРТИЯ ИСТИНАТА И САМО ИСТИНАТА 44 0.16%
16 БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД 429 1.54%
17 КП ГРАЖДАНСКИ БЛОК (ГБ) 82 0.29%
18 ПП ОБЩЕСТВО ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ 29 0.10%
19 ЛЕВИЦАТА! 169 0.61%
20 Партия на ЗЕЛЕНИТЕ 79 0.28%
21 НИЕ ИДВАМЕ 71 0.25%
22 ГЕРБ-СДС 6 493 23.31% 1
23 БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ – НД 33 0.12%
24 БСП за БЪЛГАРИЯ 4 933 17.71% 1
25 ПП ВЕЛИЧИЕ 1 489 5.35%
26 ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ 193 0.69%
27 ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ 83 0.30%
28 Движение за права и свободи – ДПС 1 198 4.30% 1
29 ЗЕЛЕНО ДВИЖЕНИЕ 44 0.16%
30 ЗА ВЕЛИКА БЪЛГАРИЯ 28 0.10%
31 БСДД – БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ 10 0.04%
32 КОАЛИЦИЯ НЕУТРАЛНА БЪЛГАРИЯ (РУСОФИЛИ И КОМУНИСТИ) 34 0.12%
- Не подкрепям никого
784

Числови данни и сканирани протоколи

Бързо търсене

Легенда:

Сумарни числови данни от протокол

Хартиено гласуване

Хартиено-машинно гласуване

Сканирани протоколи

Файлове от машина

Видеоизлъчване

Протокол на РИК за Членовe на Европейския парламент от Република България Протокол на РИК за Народни представители

община Болярово

гр.Болярово

гр. БОЛЯРОВО Профсъюзен дом, пл. "Девети септември" №3310300001
гр. БОЛЯРОВО СУ "Д-р П. Берон", ул. "Васил Левски №8А310300002
ул. „Девети септември“№11, етаж 2, зала 2310300021

с.Воден

с. ВОДЕН Читалище, ул. "Нико Пехливанов" №69310300019
с.Воден, Община Болярово, ул. Нико Пехливанов № 26310300022

с.Вълчи извор

с. ВЪЛЧИ ИЗВОР Училище, ул. "Георги Димитров №3310300004

с.Голямо Крушево

с. ГОЛЯМО КРУШЕВО Селски клуб, ул. "Пеньо Пенев" №31310300006

с.Горска поляна

с. ГОРСКА ПОЛЯНА Младежки клуб, ул. "Девети септември" №1310300005

с.Денница

с. ДЕННИЦА Читалище, ул. "Юрий Гагарин" №7310300008

с.Дъбово

с. ДЪБОВО Административна сграда на кметството, ул. "Рила" №6310300011

с.Златиница

с. ЗЛАТИНИЦА Административна сграда на кметството, ул. "Г. Димитров" №16310300013

с.Камен връх

с. КАМЕН ВРЪХ Селски клуб, ул. "Пирин" №25А310300010

с.Крайново

с. КРАЙНОВО Училище, ул. "Пирин" №25310300018

с.Малко Шарково

с. МАЛКО ШАРКОВО Селски клуб, ул. "Д. Благоев" №23310300015

с.Мамарчево

с. МАМАРЧЕВО Читалище, ул. "Георги Мамарчев №1310300014

с.Оман

с. ОМАН Клуб на пенсионера, ул. "Атанас Премянов" №1310300009

с.Попово

с. ПОПОВО Клуб на пенсионера, ул. "Георги Димитров №10А310300012

с.Ружица

с. РУЖИЦА Клуб на съветника, ул. "Гео Милев" №1310300003

с.Ситово

с. СИТОВО Селски клуб, ул. "Бяло море" №1 /гласуват и избиратели на с. Иглика/310300017

с.Стефан Караджово

с. СТЕФАН КАРАДЖОВО Читалище, ул. "Стефан Караджа" №28310300007

с.Странджа

с. СТРАНДЖА Читалище, ул. "Кирил и Методий" №1310300020

с.Шарково

с. ШАРКОВО Клуб на пенсионера, ул. "Атанас Ангелов" №1310300016

община Елхово

гр.Елхово

гр. ЕЛХОВО Клуб на пенсионера, ул. "Търговска" №61310700005
гр. ЕЛХОВО Клуб, ул. "Ал. Стамболийски №66310700006
гр. ЕЛХОВО Клуб, ул. "Ангел Вълев" №56310700007
гр. ЕЛХОВО Клуб, ул. "Марица №14310700011
гр. ЕЛХОВО Клуб, ул. "Христо Ботев" №4310700002
гр. ЕЛХОВО ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", ул. "Ал. Стамболийски №36310700004
гр. ЕЛХОВО ОУ" Св. Паисий Хилендарски ", ул. "Асен Златаров №15310700009
гр. ЕЛХОВО ОУ" Св. Паисий Хилендарски", ул. "Асен Златаров №15310700008 310700010
гр. ЕЛХОВО Читалище "Развитие", ул. "Г. С. Раковски №28310700001 310700003

с.Борисово

с. БОРИСОВО Административна сграда-клуб, ул. "Феризович №7310700013

с.Бояново

с. БОЯНОВО Ритуална зала, ул. "Г. Димитров №27 /гласуват и избиратели на с. Стройно/310700012

с.Вълча поляна

с. ВЪЛЧА ПОЛЯНА Основно училище, ул. "Опълченска №8310700029

с.Голям Дервент

с. ГОЛЯМ ДЕРВЕНТ Административна сграда, ул. "Индже войвода №1310700019

с.Гранитово

с. ГРАНИТОВО Ритуална зала, ул. "Девети септември №29А310700026

с.Добрич

с. ДОБРИЧ Кметство, ул. "Средец №2310700015

с.Жребино

с. ЖРЕБИНО Административна сграда-клуб, ул. "Сливница №2310700014

с.Изгрев

с. ИЗГРЕВ Клуб, ул. "Христо Ботев №1310700022

с.Кирилово

с. КИРИЛОВО Читалище, ул. "Георги Димитров №60310700021

с.Лалково

с. ЛАЛКОВО Клуб, ул. "Георги Димитров №18310700020

с.Лесово

с. ЛЕСОВО Ритуална зала, ул. "Димитър Павлов №20А310700028

с.Маломирово

с. МАЛОМИРОВО Читалище, ул. "Г. Димитров №28 /гласуват избиратели и на с. Славейково/310700017

с.Малък манастир

с. МАЛЪК МАНАСТИР Ритуална зала, ул. "Г. Димитров №11310700024

с.Мелница

с. МЕЛНИЦА Ритуална зала, ул. "Хр. Ботев №1 /гласуват и избиратели на с. М. Кирилово/310700027

с.Пчела

с. ПЧЕЛА Клуб, ул. "Никола Дуков №12310700023

с.Раздел

с. РАЗДЕЛ Читалище, ул. "Г. Димитров №1310700018

с.Трънково

с. ТРЪНКОВО Читалище, ул. "Г. Димитров" №9310700025

с.Чернозем

с. ЧЕРНОЗЕМ Кметство, ул. "Ал. Стамболийски №7310700016

община Стралджа

гр.Стралджа

гр. СТРАЛДЖА ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", ул. "Хемус №67312200002 312200003 312200004 312200007
гр. СТРАЛДЖА Ритуална зала, ул. "Хемус №12312200001
гр. СТРАЛДЖА СУ "П. К. Яворов", ул. "Г. Станчев" №17А312200005 312200006

с.Александрово

с. АЛЕКСАНДРОВО Читалище, ул. "Ал. Стамболийски №63312200008

с.Атолово

с. АТОЛОВО Читалище, ул. "Тракия" №2312200009

с.Богорово

с. БОГОРОВО Училище, ул. "Х. Димитър №17312200010

с.Воденичане

с. ВОДЕНИЧАНЕ Кметство-ритуална зала, ул. "Г. Димитров №16312200011

с.Войника

с. ВОЙНИКА ОУ "Хр. Ботев", ул. "Вл. Ил. Ленин №48312200012

с.Джинот

с. ДЖИНОТ Читалище - клуб, ул. "Г. Димитров №24312200013

с.Зимница

с. ЗИМНИЦА ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", ул. "Сан Стефано №24312200014
с. ЗИМНИЦА Читалище, ул. "Хан Аспарух №5А312200015

с.Иречеково

с. ИРЕЧЕКОВО Читалище, пл. "Освобождение №2312200016

с.Каменец

с. КАМЕНЕЦ Читалище, ул. "Г. Димитров" №47312200017

с.Леярово

с. ЛЕЯРОВО Кметство, ул. "А. Калайджиев №11312200018

с.Лозенец

с. ЛОЗЕНЕЦ Читалище, ул. "П. Кабаков" №18312200019

с.Люлин

с. ЛЮЛИН Читалище, ул. "Георги Димитров" №13312200020

с.Маленово

с. МАЛЕНОВО Читалище, ул. "Г. Димитров №16312200021

с.Недялско

с. НЕДЯЛСКО Читалище, ул. "Слав Железчев Бонев" №51312200022

с.Палаузово

с. ПАЛАУЗОВО Читалище, ул. "Г. Димитров №17312200023

с.Поляна

с. ПОЛЯНА Кметство-ритуална зала, ул. "Васил Левски №16В312200024

с.Правдино

с. ПРАВДИНО Кметство, ул. "А. Господарев" №1А312200025

с.Първенец

с. ПЪРВЕНЕЦ Читалище, ул. "Стою Михалев Денев" №20312200026

с.Саранско

с. САРАНСКО Многофункционална зала, ул. "Теню Тодоров №1312200027

с.Тамарино

с. ТАМАРИНО Читалище-1 етаж, ул. "Й. Кондова" №1312200028

с.Чарда

с. ЧАРДА Читалище, ул. "Първи май" №1312200029

община Тунджа

с.Асеново

с. АСЕНОВО Кметство, ул. "Никола Йонков Вапцаров №2312500001

с.Безмер

с. БЕЗМЕР Кметство, ул. "Освобождение" №32312500003
с. БЕЗМЕР Младежки дом, ул. "Освобождение" №34312500002

с.Болярско

с. БОЛЯРСКО Кметство, ул. "Пробуда" №35312500005

с.Ботево

с. БОТЕВО ОУ "Христо Ботев", ул. "Христо Ботев" №39312500004

с.Бояджик

с. БОЯДЖИК ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", ул. "Независима България" №29312500006 312500007

с.Веселиново

с. ВЕСЕЛИНОВО Стол на ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", ул. "Христо Ботев" №2312500008

с.Видинци

с. ВИДИНЦИ Читалище, ул. "Ал. Стамболийски" №4312500009

с.Генерал Инзово

с. ГЕНЕРАЛ ИНЗОВО Читалище "Н. Й. Вапцаров 1926", ул. "Св. Св. Кирил Методий №14312500010

с.Генерал Тошево

с. ГЕНЕРАЛ ТОШЕВО Читалище "Развитие 1905", ул. "Митко Пеев" №30312500011

с.Голям манастир

с. ГОЛЯМ МАНАСТИР Читалище "Напредък 1927", ул. "Св. Св. Кирил и Методий" №21312500012

с.Гълъбинци

с. ГЪЛЪБИНЦИ Читалище "П. Р. Славейков 1928 ", ул. "П. Р. Славейков" №3312500013

с.Дражево

с. ДРАЖЕВО Старо читалище-тип барака, ул. "Надежда" №17312500014

с.Драма

с. ДРАМА Читалище-малка зала, ул. "Балкан" №19312500015

с.Дряново

с. ДРЯНОВО Читалище "Светлина-2004", ул. "Иван Михов" №7312500016

с.Завой

с. ЗАВОЙ Клуб на пенсионера, ул. "Червен бряг" №2а312500017

с.Златари

с. ЗЛАТАРИ Читалище "Васил Левски 1935", ул. "Космос" №4312500018

с.Кабиле

с. КАБИЛЕ Зала до кметството, ул. "Севтополис" №9Б312500019

с.Калчево

с. КАЛЧЕВО Зрителна зала, ул. "Иван Костов Динев №2312500020

с.Каравелово

с. КАРАВЕЛОВО Читалище "Н. Й. Вапцаров 1929", ул. "Желязко Петков" №19312500021

с.Козарево

с. КОЗАРЕВО Клуб на пенсионера, ул. "Възраждане" №41312500022

с.Коневец

с. КОНЕВЕЦ Читалище "Д-р Петър Берон 1941", ул. "Тунджа" №34312500023

с.Крумово

с. КРУМОВО Читалище "Съгласие 1929", ул. "Възраждане" №19312500024

с.Кукорево

с. КУКОРЕВО Кметство-ритуална зала, ул. "Тунджа" №2А312500025
с. КУКОРЕВО Читалище "Виделина 1928", ул. "Д. Благоев" №10312500026

с.Маломир

с. МАЛОМИР Читалище "Просвета 1920", ул. "Карапча" №11312500027

с.Меден кладенец

с. МЕДЕН КЛАДЕНЕЦ Читалище "Изгрев 1928", ул. "Първи май" №3312500028

с.Межда

с. МЕЖДА Кметство, ул. "В. Левски №2312500029

с.Миладиновци

с. МИЛАДИНОВЦИ Читалище "Паисий Хилендарски 1928", ул. "Христо Ботев" №1312500030

с.Могила

с. МОГИЛА Читалище "Пробуда 1928", ул. "Възраждане" №17312500031

с.Овчи кладенец

с. ОВЧИ КЛАДЕНЕЦ Читалище "Мисъл 1931" - малък салон, ул. "Девети септември" №40312500032

с.Окоп

с. ОКОП Читалище "Христо Ботев", ул. "Тунджа" №27312500033

с.Победа

с. ПОБЕДА Читалище "Васил Левски 1931", ул. Г. Раковски" №24312500034

с.Робово

с. РОБОВО Клуб на пенсионера, ул. "Дружба" №17312500035

с.Роза

с. РОЗА ОУ "Паисий Хилендарски", ул. "Петър Момчилов" №54312500036 312500037

с.Савино

с. САВИНО Читалище "Н. Й. Вапцаров 1928" - малка зала, ул. "Простор" №10312500038

с.Симеоново

с. СИМЕОНОВО Читалище "Искра 1931" - малък салон, ул. "Хаджи Димитър" №1312500039

с.Скалица

с. СКАЛИЦА Читалище "Светлина 1928" - малък салон, ул. "Хр. Ботев" №26312500040

с.Сламино

с. СЛАМИНО Клуб на пенсионера, ул. "Славянска" №13312500041

с.Стара река

с. СТАРА РЕКА Читалище, пл. "Хан Аспарух" №1312500042

с.Тенево

с. ТЕНЕВО Клуб на пенсионера, ул. "Кольо Тенев" №18312500044
с. ТЕНЕВО СОУ "Васил Левски", ул. "Георги Димитров" №50312500043

с.Търнава

с. ТЪРНАВА Читалище "Зора 1927", ул. "Освобождение №7312500045

с.Хаджидимитрово

с. ХАДЖИДИМИТРОВО Читалище "Васил Левски 1950", ул. "Проф. Нойков" №15312500046

с.Ханово

с. ХАНОВО Клуб на пенсионера, ул. "Св. Св. Кирил и Методий" №14А312500047

с.Чарган

с. ЧАРГАН Кметство, ул. "Панайот Куртев" №27312500048

с.Челник

с. ЧЕЛНИК Читалище "Зора 1930" - малък салон, ул. "Хр. Ботев" №29312500049

община Ямбол

гр.Ямбол

СБАЛ по кардиология, гр. Ямбол, ул. „Димитър Благоев“ № 69312600106
гр. ЯМБОЛ ГПЧЕ "Васил Карагьозов", ж. к. "Златен рог №110312600023 312600024 312600025 312600026
гр. ЯМБОЛ Гимназия "Васил Левски", ул. "Цар Ив. Александър №12312600018 312600019
гр. ЯМБОЛ Гимназия по строителство и архитектура "Кольо Фичето", ул. "Битоля" №33312600089 312600090 312600093
гр. ЯМБОЛ ДКЦ-1/бивша поликлиника/, ул. "Хр. Смирненски" №2312600013
гр. ЯМБОЛ Зала в бивш Дом майка и дете, ул. "Д-р Дончев №10312600031
гр. ЯМБОЛ Зала на Пътно управление, ул. "Д. Благоев №16312600032
гр. ЯМБОЛ Квартален клуб, ул. "Лом" №1312600092
гр. ЯМБОЛ Квартален клуб, ул. "Пейо Яворов" №5312600098
гр. ЯМБОЛ Клуб в ж. к. "Хале" до бл. 7312600066
гр. ЯМБОЛ Клуб, ул. "Срем" №001312600007
гр. ЯМБОЛ НУ "Св. Св. Кирил и Методий", ул. "Хан Тервел №2312600001 312600003 312600004 312600005
гр. ЯМБОЛ НЧ "Диана-1944" /къща -Парахода/, ул. "Й. Йовков" №34312600015
гр. ЯМБОЛ ОП "ПЗП" /Бивш "Клуб на хора с увреждания"/, ул. "Ал. Стамболийски" №29312600016
гр. ЯМБОЛ ОУ "Д-р Петър Берон", ул. "Кожух планина" №17312600041 312600042 312600043 312600044 312600045 312600046 312600047 312600048
гр. ЯМБОЛ ОУ "Йордан Йовков", ул. "Тимок" №3312600049 312600050 312600051 312600052 312600053 312600054 312600055 312600056 312600057 312600058
гр. ЯМБОЛ ОУ "Любен Каравелов", ул. "Л. Каравелов №31312600075 312600076 312600077
гр. ЯМБОЛ ОУ "Николай Петрини", ул. Битоля" №35312600085 312600086 312600087 312600088 312600091
гр. ЯМБОЛ ОУ "Петко Р. Славейков", ул. "Янко Сакъзов №8312600033 312600034 312600035 312600036 312600037
гр. ЯМБОЛ ОУ "Хр. Смирненски", ул. "Търговска №79312600006 312600012
гр. ЯМБОЛ ОУ "Хр. Смирненски", ул. "Търговска" №79312600059
гр. ЯМБОЛ Обреден комплекс- "Pитуална зала", ул. "Славянска №4312600010
гр. ЯМБОЛ Обреден комплекс- "Ритуална зала", ул. "Славянска №4312600011
гр. ЯМБОЛ Общински детски комплекс-ОДК , ул. "Търговска №27312600002 312600008 312600009
гр. ЯМБОЛ Общински детски комплекс-ОДК, ул. "Търговска №27, ет. 2312600017
гр. ЯМБОЛ ПГ по туризъм "Ал. Константинов" /бивш ТХВП/, ул. "Търговска" №85312600067 312600068 312600069 312600070 312600071
гр. ЯМБОЛ ПТГ "Ив. Райнов" / бивш ТМТ/, ул. Цар Ив. Александър №42312600027 312600028 312600029
гр. ЯМБОЛ ПТГ "Ив. Райнов", /бивш ТМТ/, ул. Цар Ив. Александър №42312600020
гр. ЯМБОЛ Проф. гимназия по екология и химични технологии, ул. "Милин камък №2312600061 312600062 312600072 312600073 312600074
гр. ЯМБОЛ Професионална гимназия по земеделие "Христо Ботев", ул. "Милин камък" №6312600063 312600064 312600065
гр. ЯМБОЛ Професионална гимназия по икономика "Г. С. Раковски", ул. "Пирин №4312600030
гр. ЯМБОЛ СУ "Климент Охридски", ул. "Ст. Караджа №72312600040
гр. ЯМБОЛ СУ "Климент Охридски", ул. "Ст. Караджа" №72312600014
гр. ЯМБОЛ Спортно училище "Пиер дьо Кубертен", ул. "Ат. Кожухаров №1312600099 312600100 312600101
гр. ЯМБОЛ Факултет "Техника и технологии", ул. "Граф Игнатиев №38312600078 312600079 312600080 312600081 312600082 312600083 312600084
гр. ЯМБОЛ Факултет "Техника и технологии", ул. "Граф Игнатиев" №38312600060
гр. ЯМБОЛ Център "Каритас", бивша детска градина, ж. к. "Златен рог №2312600021 312600022
гр. ЯМБОЛ Читалище "Зора-1945", пл. "Захари Стоянов №2312600038 312600039
гр. ЯМБОЛ Читалище "Пробуда" /зала бивш кафе-аперитив/, пл. "Страшимир Кринчев №2312600096 312600097
гр. ЯМБОЛ Читалище "Пробуда", ет. 2, пл. "Страшимир Кринчев №2312600095
гр. ЯМБОЛ Читалище "Пробуда", пл. "Страшимир Кринчев №2312600094
гр. Ямбол, МБАЛ „Свети Пантелеймон“ - Ямбол АД, ул. „Панайот Хитов“ №30 312600104
гр. Ямбол, пл. „Освобождение“ № 1, сградата на Община Тунджа, конферентна зала на първи етаж.312500050
гр. Ямбол, ул. „Българка“ № 2, МБАЛ „Свети Йоан Рилски“ ООД гр. Ямбол312600105
гр. Ямбол, ул. „Г. С. Раковски“ №7, етаж 1, зала 107 в сградата на Община Ямбол312600103
ул. „Г.С.Раковски“№7, етаж 1, зрителна зала в сградата на Община Ямбол312600102

изтегли

обхват на данните

БлагоевградБлагоевград БургасБургас Варна Варна Велико ТърновоВелико Търново Видин Видин Враца Враца Габрово Габрово Добрич Добрич Кърджали Кърджали Кюстендил Кюстендил Ловеч Ловеч Монтана Монтана Пазарджик Пазарджик Перник Перник Плевен Плевен Пловдив Град 16 Пловдив Пловдив Разград Разград Русе Русе Силистра Силистра Сливен Сливен Смолян Смолян София 23 МИР 23 София 24 МИР 24 София 25 МИР 25 Софийска Софийска Стара Загора Стара Загора Търговище Търговище Хасково Хасково Шумен Шумен Ямбол Ямбол Извън страната