Кандидатски листи за кмет на община и общински съвет за община Шабла

Кандидати за кмет на община

  • 2.Красимир Любенов Кръстев
    ПП "ГЕРБ"
  • 8.Райна Димова Бърдарева
    ПП "БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ"
  • 9.Йордан Михайлов Йорданов
    ПП "АТАКА"
  • 14.Нина Иванова Петрова
    ПП "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ"
  • 15.Димитър Славов Димитров
    ПП „ПАРТИЯ ЗА ХОРАТА ОТ НАРОДА”
  • 22.Даниел Епифаниев Похомов
    ПП "ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ"

Кандидати за общински съвет

  • 2.ПП "ГЕРБ"

    1.Живко Спасов Иванов

    2.Кирил Стефанов Кирилов

    3.Стефан Вълев Иванов

    4.Елеонора Николова Василева

    5.Радко Георгиев Радев

    6.Ивелина Георгиева Янакиева-Демирева

    7.Иван Димчов Баджаков

    8.Георги Панчев Георгиев

    9.Красимир Георгиев Ялнъзов

    10.Даниела Желязкова Илиева

  • 5.ПП „ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ”

    1.Кирилка Петрова Пенчева

  • 8.ПП "БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ"

    1.Йорданка Иванова Стоева-Йорданова

    2.Здравко Иванов Йорданов

    3.Виолета Трифонова Георгиева

    4.Станой Станимиров Стоев

    5.Николинка Пенчева Георгиева

    6.Георги Стойчев Тодоров

    7.Деян Георгиев Димитров

    8.Зорница Василева Атанасова

    9.Мариян Момчев Янков

    10.Тодор Атанасов Димитров

    11.Величко Любомиров Макаков

    12.Иван Георгиев Георгиев

  • 9.ПП "АТАКА"

    1.Йордан Михайлов Йорданов

    2.Петър Владимиров Петров

    3.Илко Стефанов Нанев

    4.Георги Христов Тритаков

    5.Николинка Михайлова Котоманова

    6.Красимир Димитров Митев

    7.Веселин Димитров Василев

  • 14.ПП "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ"

    1.Нина Иванова Петрова

    2.Трифон Ангелов Трифонов

    3.Величка Панчева Стоянова

    4.Пенка Кирилова Ламбева

    5.Атанаска Добрева Русева

    6.Живка Стефанова Мянкова

  • 15.ПП „ПАРТИЯ ЗА ХОРАТА ОТ НАРОДА”

    1.Димитър Славов Димитров

  • 22.ПП "ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ"

    1.Даниел Епифаниев Похомов

    2.Илона Петрова Букорова

    3.Живко Петров Узунов

    4.Теодора Атанасова Димитрова

    5.Румен Георгиев Радев

    6.Женя Ставрева Йорданова

    7.Мартин Димитров Василев

    8.Мария Димитрова Златева

    9.Гергана Петромирова Дафова

  • 23.ПП „ДВИЖЕНИЕ НАШИЯТ ГРАД”

    1.Димитър Иванов Арнаудов

    2.Иван Пенков Иванов

    3.Цонка Колева Атанасова

    4.Йорданка Тодорова Журналова

    5.Валентин Петров Йорданов

  • 24.ПП "НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЗА СТАБИЛНОСТ И ВЪЗХОД"

    1.Сенка Петрова Стоянова

    2.Евгени Кръстев Чакъров

    3.Десислава Пламенова Демирева

    4.Йорданка Михалева Дроснева

    5.Светла Демирева Атанасова

  • 25.ПП „ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ”

    1.Александър Томов Сурталов

    2.Момчил Красимиров Сарандев

    3.Михаил Михайлов Иванов

    4.Георги Живков Славов

    5.Яким Тодоров Ташев

  • 26.ПП "СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ"

    1.Илияна Иванова Обретенова

  • 27.ПП „ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ"

    1.Тодор Колев Журналов

    2.Живко Георгиев Бойваленков

    3.Пламена Стоянова Стефанова

    4.Зюмбюл Ангелов Медаров

  • 28.ПП „ДВИЖЕНИЕ ЗА ЕВРОПЕЙСКА ИНТЕГРАЦИЯ”

    1.Сезгин Феми Керим

    2.Емилиян Маринов Станчев

    3.Десислава Димитрова Радославова

    4.Камелия Димитрова Желязкова

Добрич град Балчик Генерал Тошево Добричка Каварна Крушари Тервел Шабла