Резултати в машинно четим формат
По адрес или СИК №
№ | Партия, Коалиция, ИК | Гласове | Разпределение |
---|---|---|---|
7 | ВАЛЕНТИН ВЕНЦИСЛАВОВ ХРИСТОВ ПП ГЕРБ | 21 824 | 63.62% |
72 | ГЕОРГ ЛЕОНИДОВ СПАРТАНСКИ ИК ГЕОРГ ЛЕОНИДОВ СПАРТАНСКИ | 11 494 | 33.51% |
- | Не подкрепям никого | 983 | 2.87% |
№ | Партия, Коалиция, ИК | Гласове | Разпределение |
---|---|---|---|
7 | ХРИСТО ЦВЕТАНОВ ЦВЕТАНОВ ПП ГЕРБ | 162 | 47.09% |
68 | ЦВЕТАН ПЪРВАНОВ ГОСПОДИНОВ МК БЪЛГАРСКА НОВА ДЕМОКРАЦИЯ (СДС) | 174 | 50.58% |
- | Не подкрепям никого | 8 | 2.33% |
№ | Партия, Коалиция, ИК | Гласове | Разпределение |
---|---|---|---|
13 | ПЛАМЕН СИМЕОНОВ БЕШКОВ ЗАЕДНО ЗА СИЛНА ОБЩИНА | 188 | 56.63% |
35 | КРИСТИНА СТАНИСЛАВОВА СТАЙКОВА БЪДЕЩЕ ЗА РОДИНАТА | 138 | 41.57% |
- | Не подкрепям никого | 6 | 1.81% |
№ | Партия, Коалиция, ИК | Гласове | Разпределение |
---|---|---|---|
7 | ПЕТЪР ЛАЧЕВ ЙОЧЕВ ПП ГЕРБ | 194 | 48.14% |
68 | ПЕТЪР МИТКОВ ГЕОРГИЕВ МК БЪЛГАРСКА НОВА ДЕМОКРАЦИЯ (СДС) | 207 | 51.36% |
- | Не подкрепям никого | 2 | 0.50% |
№ | Партия, Коалиция, ИК | Гласове | Разпределение |
---|---|---|---|
7 | НАЙДЕН АНГЕЛОВ ХРИСТОВ ПП ГЕРБ | 108 | 39.42% |
69 | ПОЛЯ МИТКОВА ПЕТКОВА МК АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ | 159 | 58.03% |
- | Не подкрепям никого | 7 | 2.55% |
№ | Партия, Коалиция, ИК | Гласове | Разпределение |
---|---|---|---|
42 | БИСЕР ИВАЙЛОВ ПЕТРОВ ВЪЗРАЖДАНЕ | 186 | 68.89% |
69 | ВЕНЕРА ЦВЕТАНОВА ГЕНЧЕВА МК АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ | 83 | 30.74% |
- | Не подкрепям никого | 1 | 0.37% |
№ | Партия, Коалиция, ИК | Гласове | Разпределение |
---|---|---|---|
28 | МАРИЯ ХРИСТОВА ИВАНОВА ЛЕВИЦАТА! | 180 | 45.69% |
68 | СВЕТЛА ВАЛЕРИЕВА ГЕОРГИЕВА МК БЪЛГАРСКА НОВА ДЕМОКРАЦИЯ (СДС) | 209 | 53.05% |
- | Не подкрепям никого | 5 | 1.27% |
Бързо търсене
Сумарни числови данни от протокол
Хартиено гласуване
Хартиено-машинно гласуване
Сканирани протоколи
Машинни данни
Файлове от машина
Видеоизлъчване
гр.Плевен
гр.Славяново
с.Беглеж
с.Бохот
с.Брестовец
с.Бръшляница
с.Буковлък
с.Върбица
с.Горталово
с.Гривица
с.Дисевица
с.Коиловци
с.Къртожабене
с.Къшин
с.Ласкар
с.Мечка
с.Николаево
с.Опанец
с.Пелишат
с.Радишево
с.Ралево
с.Тодорово
с.Тученица
с.Търнене
с.Ясен