Кандидатски листи за кмет на община и общински съвет за община Мъглиж
Кандидати за кмет на община
- 2.Младен Тодоров Чернаков
ПП "ГЕРБ" - 8.Стойчо Иванов Цанев
ПП "БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ" - 9.Катя Минчева Аврамова
ПП "АТАКА" - 14.Сашо Андреев Славов
ПП "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ" - 22.Стефан Генчев Стойчев
Местна коалиция "Коалиция за община Мъглиж" - 25.Делка Георгиева Алексиева
ПП "НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЗА СТАБИЛНОСТ И ВЪЗХОД" - 28.Петър Филипов Корцанов
КП ”ОДС - ОБЩНОСТ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ" - 30.Тенчо Смилов Йовчев
ПП "ЛИДЕР" - 32.Стефан Петров Стайков
ПП „ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ" - 33.Господин Антонов Господинов
ПП "БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ"
Кандидати за общински съвет
- 2.ПП "ГЕРБ"
- 3.ПП „НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЕДИНСТВО”
- 7.ПП "ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ"
- 8.ПП "БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ"
- 9.ПП "АТАКА"
- 14.ПП "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ"
- 22.Местна коалиция "Коалиция за община Мъглиж"
- 23.ПП "ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ"
- 24.ПП "СОЛИДАРНОСТ"
- 25.ПП "НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЗА СТАБИЛНОСТ И ВЪЗХОД"
- 26.ПП „ДРОМ”
- 27.ПП "ДВИЖЕНИЕ ГЕРГЬОВДЕН"
- 28.КП ”ОДС - ОБЩНОСТ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ"
- 29.Местна коалиция "ЕДИНЕН НАРОДЕН ФРОНТ"
- 30.ПП "ЛИДЕР"
- 31.Местна коалиция "Синя коалиция"
- 32.ПП „ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ"
- 33.ПП "БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ"
- 34.ПП „ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ”
- 35.ПП "ПОЛИТИЧЕСКО ДВИЖЕНИЕ ЕВРОРОМА"
ПП "ГЕРБ"
ПП "БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ"
ПП "АТАКА"
ПП "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ"
Местна коалиция "Коалиция за община Мъглиж"
ПП "НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЗА СТАБИЛНОСТ И ВЪЗХОД"
КП ”ОДС - ОБЩНОСТ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ"
ПП "ЛИДЕР"
ПП „ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ"
ПП "БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ"
- 2.ПП "ГЕРБ"
- 3.ПП „НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЕДИНСТВО”
- 7.ПП "ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ"
- 8.ПП "БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ"
- 9.ПП "АТАКА"
- 14.ПП "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ"
- 22.Местна коалиция "Коалиция за община Мъглиж"
- 23.ПП "ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ"
- 24.ПП "СОЛИДАРНОСТ"
- 25.ПП "НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЗА СТАБИЛНОСТ И ВЪЗХОД"
- 26.ПП „ДРОМ”
- 27.ПП "ДВИЖЕНИЕ ГЕРГЬОВДЕН"
- 28.КП ”ОДС - ОБЩНОСТ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ"
- 29.Местна коалиция "ЕДИНЕН НАРОДЕН ФРОНТ"
- 30.ПП "ЛИДЕР"
- 31.Местна коалиция "Синя коалиция"
- 32.ПП „ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ"
- 33.ПП "БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ"
- 34.ПП „ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ”
- 35.ПП "ПОЛИТИЧЕСКО ДВИЖЕНИЕ ЕВРОРОМА"