Местни избори | 29 октомври 2023 | първи тур

Община Русе, област Русе

Обобщени данни от избор на кмет на община

Партия, Коалиция, ИК Гласове Разпределение
3 ЗДРАВКО ДИМИТРОВ ПАСКАЛИЕВ
ПП СРЕДНА ЕВРОПЕЙСКА КЛАСА
139 0.34%
6 ИЛИЯН ВАСИЛЕВ ИЛИЕВ
ПП НДСВ
498 1.21%
7 ИВАН СТЕФАНОВ ИВАНОВ
ПП ГЕРБ
6 298 15.29%
21 АНАТОЛИ СТЕФАНОВ СТАНЕВ
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
1 538 3.73%
25 СТАНИМИР СТЕФАНОВ СТАНЧЕВ
СДС
1 530 3.71%
33 КРИСТИЯН ПЛАМЕНОВ ВЪЛЧЕВ
ПП ДВИЖЕНИЕ ГЕРГЬОВДЕН
279 0.68%
42 ЗЛАТАН СТОЯНОВ ЗЛАТАНОВ
ВЪЗРАЖДАНЕ
2 711 6.58%
44 БОРИСЛАВ ИВАНОВ БЪЛГАРИНОВ
Съюз на свободните демократи
1 918 4.66%
57 АЙДОАН АПТИ ДЖЕЛИЛ
Движение за права и свободи – ДПС
1 193 2.90%
66 РЕНА ЕНЧЕВА СТЕФАНОВА
КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ
4 444 10.79%
68 ИСКРЕН ВАСИЛЕВ ВЕСЕЛИНОВ
МК „БЪЛГАРИЯ НА РЕГИОНИТЕ“ (ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ, КОНСЕРВАТИВНА БЪЛГАРИЯ, СЪЮЗ НА ПАТРИОТИЧНИТЕ СИЛИ „ЗАЩИТА“)
3 771 9.15%
69 ПЕНЧО ПЛАМЕНОВ МИЛКОВ
МК „БСП ЗА БЪЛГАРИЯ“ (КП „ЛЕВИЦАТА!“, ПП „ПОЛИТИЧЕСКО ДВИЖЕНИЕ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ“, КП „АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ“, ПП „МИР“)
15 267 37.06%
- Не подкрепям никого
1 608 3.90%

Обобщени данни от избор на общински съвет

Партия, Коалиция, ИК Гласове Разпределение Мандати
3 ПП СРЕДНА ЕВРОПЕЙСКА КЛАСА
разпределение на предпочитанията
103 0.32%
  Без отбелязано предпочитание 77 74.76%
  101. Здравко Димитров Паскалиев 21 20.39%
  102. Илиян Димитров Паскалиев 5 4.85%
5 БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ
разпределение на предпочитанията
45 0.14%
  Без отбелязано предпочитание 33 73.33%
  101. Веселин Стефанов Василев 10 22.22%
  102. Иво Димитров Иванов 2 4.44%
6 ПП НДСВ
разпределение на предпочитанията
521 1.63%
  Без отбелязано предпочитание 117 22.46%
  101. Красимир Цеков Иванов 71 13.63%
  102. Илиян Василев Илиев 75 14.40%
  103. Ралица Йорданова Герганова 30 5.76%
  104. Владислав Николаев Владов 31 5.95%
  105. Бранимир Петев Костадинов 5 0.96%
  106. Съткъ Муталибов Ириев 16 3.07%
  107. Георги Върбанов Върбанов 8 1.54%
  108. Златко Петров Захариев 15 2.88%
  109. Милен Тодоров Минков 4 0.77%
  110. Марияна Недева Сабриева 27 5.18%
  111. Тодор Венциславов Тодоров 24 4.61%
  112. Павлин Иванов Иванов 4 0.77%
  113. Ивелина Ивова Ненова 1 0.19%
  114. Стоян Георгиев Димов 12 2.30%
  115. Нели Пенева Ченкова 0 0.00%
  116. Гергана Димитрова Димитрова 3 0.58%
  117. Поли Свежен Иванова 0 0.00%
  118. Георги Венциславов Иванов 4 0.77%
  119. Стефан Димитров Стефанов 30 5.76%
  120. Йордан Трифонов Иванов 5 0.96%
  121. Октай Айриев Нуриев 17 3.26%
  122. Деян Дончев Дунчев 13 2.50%
  123. Иван Стоилов Иванов 3 0.58%
  124. Красимир Славейков Павлов 1 0.19%
  125. Мариан Пенчев Цветанов 3 0.58%
  126. Румен Иванов Иванов 2 0.38%
7 ПП ГЕРБ
разпределение на предпочитанията
5 471 17.16% 9
  Без отбелязано предпочитание 2 478 45.29%
  101. Алисе Кямилова Муртезова 503 9.19% 1
  102. Орлин Йорданов Дяков 125 2.28% 1
  103. Светлозар Георгиев Симеонов 129 2.36% 1
  104. Стоян Борисов Христов 93 1.70% 1
  105. Йорданка Миронова Даневска 42 0.77% 1
  106. Росица Борисова Георгиева 345 6.31% 1
  107. Иван Петров Иванов 141 2.58% 1
  108. Росица Ганчева Кръстева 132 2.41% 1
  109. Евгени Игнатов Игнатов 108 1.97% 1
  110. Емил Ивайлов Кьостебеков 59 1.08%
  111. Мария Сашева Георгиева 148 2.71%
  112. Радомир Хараланов Хараланов 87 1.59%
  113. Станислав Бончев Бонев 90 1.65%
  114. Михаил Петков Илиев 35 0.64%
  115. Мирослав Йорданов Залев 99 1.81%
  116. Владислав Димов Атанасов 37 0.68%
  117. Виктория Мариянова Николова 58 1.06%
  118. Михаил Павлов Павлов 28 0.51%
  119. Елица Валентинова Събева 6 0.11%
  120. Мартин Тихомиров Киров 22 0.40%
  121. Елка Матева Симеонова 43 0.79%
  122. Марияна Викторова Данова-Иванчева 41 0.75%
  123. Игнат Андреев Трайков 36 0.66%
  124. Кристиян Георгиев Иванов 21 0.38%
  125. Ивелина Иванова Бонева 29 0.53%
  126. Максим Христов Христов 58 1.06%
  127. Томислав Господинов Кръстев 24 0.44%
  128. Василена Валентинова Цанкова-Борисова 13 0.24%
  129. Радостина Сашева Давидова 6 0.11%
  130. Ехлиман Ебайзер Етем 8 0.15%
  131. Иван Петров Краев 8 0.15%
  132. Радослав Иванов Дудев 26 0.48%
  133. Биляна Георгиева Николова 5 0.09%
  134. Елка Кирилова Райкова 12 0.22%
  135. Емилия Славева Стоянова 34 0.62%
  136. Евгени Евгениев Чавдаров 3 0.05%
  137. Ненчо Данев Захов 30 0.55%
  138. Нели Йорданова Христова 14 0.26%
  139. Росица Борисова Енчева 5 0.09%
  140. Христо Иванов Белчев 10 0.18%
  141. Мирослав Радославов Николов 18 0.33%
  142. Кристина Бориславова Мариянова 65 1.19%
  143. Ростислав Даниелов Христов 42 0.77%
  144. Илия Великов Иванов 4 0.07%
  145. Венцислав Янков Минков 25 0.46%
  146. Наска Бончева Трайкова 22 0.40%
  147. Мариета Мартинова Христова 33 0.60%
  148. Добромир Величков Илиев 24 0.44%
  149. Евелин Ганчев Енчев 14 0.26%
  150. Борис Иванов Неделчев 16 0.29%
  151. Николай Бойчев Георгиев 17 0.31%
14 Граждани за Общината
разпределение на предпочитанията
695 2.18% 1
  Без отбелязано предпочитание 117 16.83%
  101. Галичка Тинкова Николова 68 9.78% 1
  102. Стефан Анков Бояджиев 59 8.49%
  103. Владислава Георгиева Гарвалова 123 17.70%
  104. Веселин Димитров Додев 27 3.88%
  105. Илиян Атанасов Атанасов 33 4.75%
  106. Наталия Георгиева Вецова 22 3.17%
  107. Джем Бехат Али 49 7.05%
  108. Светла Николаева Кърчева-Веселинова 13 1.87%
  109. Христофор Нацков Минков 36 5.18%
  110. Ивелина Младенова Йорданова 7 1.01%
  111. Веселин Маринов Димитров 3 0.43%
  112. Дария Косева Данаилова-Коева 7 1.01%
  113. Наталия Михова Стоянова 6 0.86%
  114. Христо Ивайлов Минев 13 1.87%
  115. Павлин Николаев Билчев 7 1.01%
  116. Елизабет Гаро Ерганян 8 1.15%
  117. Кристиан Милков Димитров 6 0.86%
  118. Пламен Русков Георгиев 2 0.29%
  119. Десислава Георгиева Иванова 2 0.29%
  120. Александър Стефанов Колев 11 1.58%
  121. Ваня Йорданова Георгиева 0 0.00%
  122. Георги Йорданов Казаков 3 0.43%
  123. Пламен Василев Ганчев 18 2.59%
  124. Николай Мирославов Петков 27 3.88%
  125. Борислав Иванов Борисов 3 0.43%
  126. Димитър Йосифов Йосифов 0 0.00%
  127. Петя Йонкова Дъбнишка 1 0.14%
  128. Христина Емилова Тодорова 0 0.00%
  129. Мирослав Светославов Енчев 17 2.45%
  130. Иван Николаев Колев 1 0.14%
  131. Ева Тихомирова Кънчева 0 0.00%
  132. Борислав Петров Караиванов 0 0.00%
  133. Теменуга Валериева Малева 4 0.58%
  134. Ангелина Николова Чобанова 0 0.00%
  135. Вероника Венелинова Стоева 2 0.29%
20 ПП БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД
разпределение на предпочитанията
661 2.07% 1
  Без отбелязано предпочитание 105 15.89%
  101. Боян Анастасов Стоянов 49 7.41%
  102. Стефан Теодоров Миланов 91 13.77%
  103. Иван Росенов Величков 157 23.75% 1
  104. Недко Силянов Сидеров 73 11.04%
  105. Емил Антимов Йорданов 51 7.72%
  106. Ивайло Валентинов Зашев 4 0.61%
  107. Валери Владимиров Великов 38 5.75%
  108. Иван Спасов Спасов 7 1.06%
  109. Росен Людмилов Солаков 3 0.45%
  110. Лиана Левоновна Шагирян 2 0.30%
  111. Венцислав Йорданов Балтаджиев 2 0.30%
  112. Станислава Мирославова Стоянова 0 0.00%
  113. Любомир Володиев Тончев 14 2.12%
  114. Нели Панайотова Стоянова 3 0.45%
  115. Георги Николаев Димитров 2 0.30%
  116. Георги Стоянов Георгиев 0 0.00%
  117. Калина Тонева Тонева 11 1.66%
  118. Анета Евгениева Мартинова 4 0.61%
  119. Симона Ефтимова Филипова 0 0.00%
  120. Елица Ивелинова Иванова-Лачева 8 1.21%
  121. Николай Марчев Георгиев 7 1.06%
  122. Ивайло Иванов Радев 1 0.15%
  123. Ангел Ицов Радев 1 0.15%
  124. Ивелина Иванова Иванова 0 0.00%
  125. Павел Любенов Станев 17 2.57%
  126. Дилян Христов Дамянов 1 0.15%
  127. Красимир Стефанов Бонев 4 0.61%
  128. Красимира Станиславова Стоянова 2 0.30%
  129. Марияна Илиева Колева 0 0.00%
  130. Силвестер Руменов Златанов 0 0.00%
  131. Георги Искренов Дряновски 2 0.30%
  132. Ангел Асков Радев 1 0.15%
  133. Мериян Стефанова Йорданова 1 0.15%
21 ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
разпределение на предпочитанията
1 447 4.54% 3
  Без отбелязано предпочитание 651 44.99%
  101. Анатоли Стефанов Станев 258 17.83% 1
  102. Татяна Агоп Нахабедян-Минчева 103 7.12% 1
  103. Николай Василев Чанев 46 3.18% 1
  104. Илиян Димитров Илиев 77 5.32%
  105. Мартин Илиянов Илиев 60 4.15%
  106. Силвия Георгиева Коева 14 0.97%
  107. Анабел Свиленова Кръстева 34 2.35%
  108. Велислав Стоянов Серафимов 51 3.52%
  109. Ивелин Красимиров Машков 10 0.69%
  110. Тихомир Любенов Колев 11 0.76%
  111. Спас Стефанов Спасов 11 0.76%
  112. Иво Сашев Савов 10 0.69%
  113. Десислава Христофорова Григорова 34 2.35%
  114. Цветомир Георгиев Пенев 7 0.48%
  115. Тодор Георгиев Калоев 11 0.76%
  116. Йорданка Петкова Великова 5 0.35%
  117. Ваня Милославова Христова 11 0.76%
  118. Детелина Тинкова Драганчева 3 0.21%
  119. Георги Антонов Тончев 14 0.97%
  120. Геновева Красимирова Дикова 1 0.07%
  121. Ирина Петкова Влаева 25 1.73%
25 СДС
разпределение на предпочитанията
2 006 6.29% 3
  Без отбелязано предпочитание 259 12.91%
  101. Станимир Стефанов Станчев 108 5.38% 1
  102. Елеонора Николаева Николова 105 5.23% 1
  103. Свилен Филипов Иванов 139 6.93%
  104. Калоян Георгиев Кръстев 96 4.79%
  105. Йосиф Трифонов Новаков 74 3.69%
  106. Теодор Тодоров Оджаков 31 1.55%
  107. Веселин Тодоров Велчев 557 27.77% 1
  108. Юрий Михайлов Георгиев 7 0.35%
  109. Бисер Ганчев Николов 46 2.29%
  110. Людмил Иванов Киров 20 1.00%
  111. Севдалина Радославова Стоянова 12 0.60%
  112. Нина Тодорова Йорданова 8 0.40%
  113. Виктория Валентинова Мачорска 13 0.65%
  114. Веселина Друмева Иванова 6 0.30%
  115. Лазар Георгиев Пенев 18 0.90%
  116. Иво Христов Иванов 23 1.15%
  117. Станимир Минков Ангелов 25 1.25%
  118. Галя Петрова Денкова 40 1.99%
  119. Звезделина Стойчева Минкова 9 0.45%
  121. Димитър Ангелов Тодоров 17 0.85%
  122. Айдън Мустафов Демирджиев 3 0.15%
  123. Ирина Стоянова Иванова 1 0.05%
  124. Нина Дякова Дякова 4 0.20%
  125. Велизар Станиславов Иванов 10 0.50%
  126. Инджи Бехчетов Мехмедов 120 5.98%
  127. Константин Веселинов Станчев 12 0.60%
  128. Бойко Христов Цонев 13 0.65%
  129. Невяна Енчева Атанасова 33 1.65%
  130. Милена Йорданова Станчева 20 1.00%
  131. Мартин Светлозаров Бънов 10 0.50%
  132. Илиян Георгиев Радков 13 0.65%
  133. Милан Николов Маринов 33 1.65%
  134. Теодора Красимирова Георгиева 1 0.05%
  135. Веско Валентинов Георгиев 5 0.25%
  136. Илия Цветанов Ламбев 8 0.40%
  137. Магдалена Константинова Руйчева 8 0.40%
  138. Марин Миланов Маринов 5 0.25%
  139. Илко Йорданов Маринов 0 0.00%
  140. Ралица Ангелова Ангелова 13 0.65%
  141. Мартин Ганчев Николов 1 0.05%
  142. Дойчин Спасов Гарвалов 28 1.40%
  143. Надя Стефанова Жекова 0 0.00%
  144. Татяна Стоянова Стойкова 11 0.55%
  145. Милен Вечеславов Манолов 17 0.85%
  146. Полина Юлиянова Кирилова 5 0.25%
  147. Елеонора Борисова Иванова 5 0.25%
  148. Красимир Кръстев Димов 0 0.00%
  149. Бранислав Бисеров Иванов 1 0.05%
  150. Божил Маринов Николов 11 0.55%
  151. Иван Петров Григоров 2 0.10%
26 Партия на ЗЕЛЕНИТЕ
разпределение на предпочитанията
143 0.45%
  Без отбелязано предпочитание 82 57.34%
  101. Християн Любомиров Топалов 14 9.79%
  102. Минчо Маринов Минчев 47 32.87%
33 ПП ДВИЖЕНИЕ ГЕРГЬОВДЕН
разпределение на предпочитанията
292 0.92%
  Без отбелязано предпочитание 74 25.34%
  101. Кристиян Пламенов Вълчев 59 20.21%
  102. Елина Веселинова Теодорова 26 8.90%
  103. Марияна Иванова Чолакова 26 8.90%
  104. Валентина Василева Пенева 35 11.99%
  105. Иво Иванов Петров 3 1.03%
  106. Камелия Венциславова Тодорова 10 3.42%
  107. Габриел Миленов Горанов 16 5.48%
  108. Ралица Дилянова Георгиева 4 1.37%
  109. Петко Каменов Няголов 2 0.68%
  110. Мартин Маринов Илиев 13 4.45%
  111. Ирена Пламенова Пейкова 4 1.37%
  112. Красимир Иванов Иванов 7 2.40%
  113. Радостина Иванова Вълкова 8 2.74%
  114. Тодор Божидаров Донев 5 1.71%
37 БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ
разпределение на предпочитанията
359 1.13%
  Без отбелязано предпочитание 273 76.04%
  101. Емил Петров Бачийски 40 11.14%
  102. Гергана Стаменова Тапанска 25 6.96%
  103. Боян Ангелов Атанасов 9 2.51%
  104. Кънчо Асенов Йорданов 7 1.95%
  105. Върбан Йорданов Венков 5 1.39%
42 ВЪЗРАЖДАНЕ
разпределение на предпочитанията
2 627 8.24% 5
  Без отбелязано предпочитание 1 404 53.44%
  101. Златан Стоянов Златанов 320 12.18% 1
  102. Милен Иванов Боев 169 6.43% 1
  103. Мариян Йорданов Димитров 149 5.67% 1
  104. Христо Кирилов Попов 27 1.03% 1
  105. Богомил Станчев Тодоров 18 0.69% 1
  106. Костадин Петков Георгиев 43 1.64%
  107. Тодор Петков Савов 30 1.14%
  108. Полина Пламенова Георгиева 37 1.41%
  109. Стефан Драгомиров Динов 27 1.03%
  110. Мирослав Николов Чомезов 16 0.61%
  111. Мирослав Димитров Александров 16 0.61%
  112. Сава Николов Попов 20 0.76%
  113. Красимир Харизанов Харизанов 22 0.84%
  114. Анелия Стефанова Христова 13 0.49%
  115. Искрен Великов Маринов 9 0.34%
  116. Пламен Иванов Петров 23 0.88%
  117. Радостина Христова Андреева 24 0.91%
  118. София Илиянова Бърдарова 22 0.84%
  119. Светлана Генчева Методиева 20 0.76%
  120. Михаил Тодоров Стоянов 21 0.80%
  121. Атанас Красимиров Кръстев 5 0.19%
  122. Калоян Пламенов Иванов 20 0.76%
  123. Павлина Димитрова Петрова 17 0.65%
  124. Симона Диянова Георгиева 16 0.61%
  125. Пламен Славов Георгиев 12 0.46%
  126. Александър Стефанов Александров 4 0.15%
  127. Даниела Стойчева Георгиева 4 0.15%
  128. Стефка Александрова Александрова 15 0.57%
  129. Димитър Иванов Йорданов 6 0.23%
  130. Росица Йорданова Данева 9 0.34%
  131. Петя Георгиева Попова 3 0.11%
  132. Юлия Доломанжи 5 0.19%
  134. Румен Николов Генов 13 0.49%
  135. Петя Богомилова Тодорова 4 0.15%
  136. Иво Савов Узунов 4 0.15%
  137. Рафаил Антонов Арабаджийски 6 0.23%
  138. Константин Румянов Костадинов 4 0.15%
  139. Стефка Пенкова Костадинова 11 0.42%
  140. Стефан Александров Александров 0 0.00%
  141. Иван Йорданов Иванов 3 0.11%
  142. Тодор Янков Николов 15 0.57%
  143. Ивелин Мариянов Димитров 2 0.08%
  144. Виолета Орлинова Красимирова 19 0.72%
44 Съюз на свободните демократи
разпределение на предпочитанията
1 855 5.82% 3
  Без отбелязано предпочитание 227 12.24%
  101. Деян Иванов Недков 104 5.61% 1
  102. Ясен Младенов Лазаров 44 2.37% 1
  103. Вероника Пламенова Гечева 68 3.67%
  104. Иван Маринов Чехларов 86 4.64%
  105. Мая Сашева Русанова 37 1.99%
  106. Жулиен Йорданов Таушанов 51 2.75%
  107. Емил Денков Денков 301 16.23% 1
  108. Симеон Николов Михнев 52 2.80%
  109. Зорница Валериева Петрова 24 1.29%
  110. Галин Николаев Ганчев 64 3.45%
  111. Калоян Михайлов Михайлов 119 6.42%
  112. Калоян Георгиев Миланов 16 0.86%
  113. Момчил Асенов Кирилов 28 1.51%
  114. Камен Петров Милков 24 1.29%
  115. Стоян Йорданов Топалов 24 1.29%
  116. Калоян Милков Борисов 16 0.86%
  117. Генчо Стойков Попов 19 1.02%
  118. Пламен Йорданов Радев 30 1.62%
  119. Мартина Андреева Лазарова 43 2.32%
  120. Петър Пламенов Стоянов 39 2.10%
  121. Росен Антонов Станев 42 2.26%
  122. Красен Йорданов Колев 28 1.51%
  123. Васил Тодоров Василев 8 0.43%
  124. Николай Маргаритов Нинов 15 0.81%
  125. Георги Вълков Хасърджиев 1 0.05%
  126. Румяна Димитрова Радева 0 0.00%
  127. Райчо Николов Трайков 23 1.24%
  128. Владимир Валентинов Петков 3 0.16%
  129. Александър Росенов Маринов 15 0.81%
  130. Валерий Димитров Скорчев 21 1.13%
  131. Галя Атанасова Николова 22 1.19%
  132. Ганка Петрова Алексова 11 0.59%
  133. Ивайло Бориславов Българинов 43 2.32%
  134. Камен Пламенов Симеонов 11 0.59%
  135. Надежда Красимирова Шанова 10 0.54%
  136. Нелия Мирославова Златанска 3 0.16%
  137. Николай Радославов Чернев 37 1.99%
  138. Пламен Божидаров Андреев 14 0.75%
  139. Ралица Стоянова Златанска 40 2.16%
  140. Румен Руменов Копанков 38 2.05%
  141. Борислав Иванов Българинов 54 2.91%
47 БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ – ЕВРОЛЕВИЦА
разпределение на предпочитанията
61 0.19%
  Без отбелязано предпочитание 52 85.25%
  101. Мартин Николов Иванов 6 9.84%
  102. Марко Иванов Иванов 2 3.28%
  103. Костадин Иванов Аврамов 1 1.64%
  104. Нихат Себатин Нехат 0 0.00%
  105. Себатин Нехат Хюсмен 0 0.00%
57 Движение за права и свободи – ДПС
разпределение на предпочитанията
1 521 4.77% 3
  Без отбелязано предпочитание 583 38.33%
  101. Айдоан Апти Джелил 190 12.49% 1
  102. Борислав Пламенов Рачев 325 21.37% 1
  103. Семра Юмерова Джиниева 76 5.00% 1
  104. Гюнай Аккъева Кадънкова 33 2.17%
  105. Тунчер Зюлкюфов Абтишев 55 3.62%
  106. Сениха Хълмиева Салимова 31 2.04%
  107. Джюнейт Танер Ниязиев 69 4.54%
  108. Харика Айдънова Сакаллъ 44 2.89%
  109. Митко Александров Ружинов 25 1.64%
  110. Шенол Алиев Алиосманов 30 1.97%
  111. Магдалена Емилова Въловска 8 0.53%
  112. Нуршен Хасанова Керимова 10 0.66%
  113. Нежди Айдънов Ибрямов 3 0.20%
  114. Ейля Еролова Бехатова 4 0.26%
  115. Емре Аднан Абтула 13 0.85%
  116. Елена Ганчева Христова 2 0.13%
  117. Дауд Мехмед Ибрям 20 1.31%
61 КОАЛИЦИЯ НЕУТРАЛНА БЪЛГАРИЯ (КОМУНИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ НА БЪЛГАРИЯ, БЪЛГАРСКА КОМУНИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ, ПАРТИЯ НА БЪЛГАРСКИТЕ КОМУНИСТИ, НОВА СИЛА, РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО)
разпределение на предпочитанията
154 0.48%
  Без отбелязано предпочитание 46 29.87%
  101. Иво Стоянов Иванов 55 35.71%
  102. Иван Драгомиров Михов 9 5.84%
  103. Велина Пламенова Иванова 31 20.13%
  104. Дарина Петрова Занева 3 1.95%
  105. Кирил Иванов Драганов 5 3.25%
  106. Тодор Трифонов Чубуров 2 1.30%
  107. Камен Николов Колев 0 0.00%
  108. Ивелина Стефанова Керчева 0 0.00%
  109. Марин Иванов Георгиев 0 0.00%
  110. Стефан Атанасов Бабачев 1 0.65%
  111. Веселина Димитрова Ненова-Иванова 0 0.00%
  112. Юлиан Ангелов Шопов 1 0.65%
  113. Красимира Стефанова Тодорова 1 0.65%
  114. Милена Красимирова Цветкова 0 0.00%
66 КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ
разпределение на предпочитанията
4 161 13.05% 7
  Без отбелязано предпочитание 1 319 31.70%
  101. Рена Енчева Стефанова 311 7.47% 1
  102. Митко Христов Кунчев 515 12.38% 1
  103. Калоян Тончев Тончев 80 1.92% 1
  104. Велизар Тодоров Павлов 100 2.40% 1
  105. Петя Георгиева Кашукеева 134 3.22% 1
  106. Калин Ивайлов Иванов 40 0.96% 1
  107. Деян Миленов Герасимов 206 4.95% 1
  108. Христо Цвятков Лютаков 36 0.87%
  109. Ростислав Юриев Кандиларов 107 2.57%
  110. Ангел Йорданов Стефанов 56 1.35%
  111. Даниела Стоянова Петрова 45 1.08%
  112. Стамен Николаев Белчев 90 2.16%
  113. Искрен Цветанов Иванов 111 2.67%
  114. Емил Илиев Сарафов 17 0.41%
  115. Евгений Николаев Хараламбиев 96 2.31%
  116. Йордан Красимиров Петков 48 1.15%
  117. Михаил Руменов Михов 58 1.39%
  118. Емилиян Маринов Енев 113 2.72%
  119. Анета Емилова Ангелова 14 0.34%
  120. Даниела Лъчезарова Лютакова 15 0.36%
  121. Десислава Йорданова Бенкова-Владова 42 1.01%
  122. Борислав Миленов Герасимов 30 0.72%
  123. Свилен Петков Малакчиев 21 0.50%
  124. Красимир Юлианов Кехайов 62 1.49%
  125. Хубен Светозаров Нурев 16 0.38%
  126. Александър Константинов Кунев 33 0.79%
  127. Орлин Радославов Пенков 40 0.96%
  128. Татяна Димитрова Дончева 46 1.11%
  129. Иво Христов Василев 8 0.19%
  130. Георги Радостинов Георгиев 56 1.35%
  131. Пламен Георгиев Абаджиев 24 0.58%
  132. Велико Митков Минков 11 0.26%
  133. Живко Димитров Парашкевов 15 0.36%
  134. Борислав Енчев Тодоров 4 0.10%
  135. Йордан Петров Илиев 17 0.41%
  136. Кристина Руменова Николова 14 0.34%
  137. Калина Маринова Пенева 17 0.41%
  138. Йоана Тодорова Терзиева 25 0.60%
  139. Емил Стоянов Драганов 10 0.24%
  140. Петър Цеков Пантев 3 0.07%
  141. Михаил Валериев Русев 7 0.17%
  142. Антони Димов Иванов 4 0.10%
  143. Георги Теодоров Рачев 10 0.24%
  144. Руслана Любенова Хубенова 17 0.41%
  145. Ангел Стефанов Стефанов 7 0.17%
  146. Васил Христов Василев 25 0.60%
  147. Айля Инджибатова Сарамова 11 0.26%
  148. Бранимир Огнянов Стефанов 44 1.06%
  149. Ана Емануилова Василева 4 0.10%
  150. Стефан Методиев Влайков 2 0.05%
  151. Людмил Христов Христов 25 0.60%
68 МК „БЪЛГАРИЯ НА РЕГИОНИТЕ“ (ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ, КОНСЕРВАТИВНА БЪЛГАРИЯ, СЪЮЗ НА ПАТРИОТИЧНИТЕ СИЛИ „ЗАЩИТА“)
разпределение на предпочитанията
2 425 7.60% 4
  Без отбелязано предпочитание 568 23.42%
  101. Иво Колев Пазарджиев 234 9.65% 1
  102. Галин Тодоров Григоров 175 7.22% 1
  103. Искрен Василев Веселинов 161 6.64% 1
  104. Траян Тихомиров Тотев 120 4.95%
  105. Драгомир Неделчев Кочанов 57 2.35%
  106. Пресиян Петров Костадинов 78 3.22%
  107. Стамен Бориславов Димитров 66 2.72%
  108. Владо Владимиров Владов 225 9.28% 1
  109. Цветелин Георгиев Радулов 23 0.95%
  110. Димитър Илиев Димитров 18 0.74%
  111. Ивелин Величков Иванов 23 0.95%
  112. Владимир Иванов Деспотов 23 0.95%
  113. Деян Цветков Димитров 35 1.44%
  114. Милен Неделчев Коев 36 1.48%
  115. Стелиян Богданов Стефанов 27 1.11%
  116. Николай Цветомиров Петров 12 0.49%
  117. Маринела Валентинова Казанова 23 0.95%
  118. Борислав Николаев Минев 97 4.00%
  119. Михаил Ростиславов Русинов 7 0.29%
  120. Димитър Петров Стоянов 11 0.45%
  121. Михаела Чавдарова Ченкова 24 0.99%
  122. Нана Иванова Пенева 1 0.04%
  123. Веселина Начкова Накова 15 0.62%
  124. Александър Георгиев Камарашев 20 0.82%
  125. Красимир Косев Димитров 14 0.58%
  126. Георги Димитров Коцев 12 0.49%
  127. Искра Димитрова Дулянова 5 0.21%
  128. Георги Мирославов Георгиев 9 0.37%
  129. Таня Милева Даскалова 11 0.45%
  130. Христо Илиев Иванов 14 0.58%
  131. Никола Иванов Лазаров 25 1.03%
  132. Атанас Йорданов Петров 3 0.12%
  133. Стефан Стефанов Манев 4 0.16%
  134. Янина Трифонова Рибчева 3 0.12%
  135. Десислава Красимирова Георгиева 0 0.00%
  136. Милко Колев Маринов 27 1.11%
  137. Пламен Димитров Георгиев 22 0.91%
  138. Петър Михайлов Йорданов 11 0.45%
  139. Панко Москов Бумбалов 2 0.08%
  140. Иван Василев Гайдаров 12 0.49%
  141. Бисер Александров Енчев 4 0.16%
  142. Калина Людмилова Попова 13 0.54%
  143. Дилянка Денчева Великова 13 0.54%
  144. Мая Пантелеева Желязкова 15 0.62%
  145. Деница Любенова Недева 36 1.48%
  146. Ивайло Атанасов Стефанов 1 0.04%
  147. Йоана Живкова Емануилова 5 0.21%
  148. Галя Атанасова Николова 5 0.21%
  149. Нора Георгиева Димитрова 11 0.45%
  150. Даниел Николов Джумалийски 29 1.20%
  151. Стефан Георгиев Бучаков 40 1.65%
69 МК „БСП ЗА БЪЛГАРИЯ“ (КП „ЛЕВИЦАТА!“, ПП „ПОЛИТИЧЕСКО ДВИЖЕНИЕ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ“, КП „АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ“, ПП „МИР“)
разпределение на предпочитанията
7 341 23.02% 12
  Без отбелязано предпочитание 3 213 43.77%
  101. Пенчо Пламенов Милков 670 9.13% 1
  102. Христо Иванов Белоев 330 4.50% 1
  103. Биляна Георгиева Иванова 183 2.49% 1
  104. Валери Йорданов Иванов 114 1.55% 1
  105. Асен Иванов Ласонин 95 1.29% 1
  106. Енчо Илиев Енчев 138 1.88% 1
  107. Пламен Христомиров Рашев 81 1.10% 1
  108. Пламенка Георгиева Ангелова 129 1.76% 1
  109. Иван Костадинов Иванов 39 0.53% 1
  110. Веселко Илиев Цветков 356 4.85% 1
  111. Деница Красимирова Иванова 114 1.55% 1
  112. Йовчо Георгиев Смилов 130 1.77% 1
  113. Нора Десиславова Стоянова 125 1.70%
  114. Елисавета Донева Досева 110 1.50%
  115. Добрин Райчев Райчев 120 1.63%
  116. Микаел Врамшабух Чакълджиян 63 0.86%
  117. Елена Колева Райкова 279 3.80%
  118. Мирослав Ангелов Малчев 92 1.25%
  119. Атанас Александров Пеев 28 0.38%
  120. Илона Стефанова Русева 21 0.29%
  121. Косьо Тодоров Станев 11 0.15%
  122. Вили Икономов Шишков 35 0.48%
  123. Александър Николов Димитров 119 1.62%
  124. Емил Кирилов Георгиев 36 0.49%
  125. Десислава Милкова Димитрова 25 0.34%
  126. Мелиха Биролова Тодорова 6 0.08%
  127. Стефка Романова Караколева 44 0.60%
  128. Иван Цветанов Петров 14 0.19%
  129. Константин Енчев Костадинов 38 0.52%
  130. Александър Йорданов Дюлгеров 59 0.80%
  131. Мария Валентинова Станчева 28 0.38%
  132. Стефан Светославов Михов 18 0.25%
  133. Пламен Кръстев Петков 17 0.23%
  134. Милен Неделчев Михов 12 0.16%
  135. Георги Колев Георгиев 19 0.26%
  136. Иванчо Кирилов Илиев 24 0.33%
  137. Сашо Петров Стоянов 29 0.40%
  138. Стефан Цветомиров Цанев 32 0.44%
  139. Красимир Данаилов Кръстев 5 0.07%
  140. Владимир Димитров Димитров 17 0.23%
  141. Вера Иванова Иванова 12 0.16%
  142. Елиан Димитров Пантелеев 48 0.65%
  143. Преслава Димитрова Макаер 26 0.35%
  144. Даниел Симеонов Йорданов 14 0.19%
  145. Стефани Теодорова Стефанова 75 1.02%
  146. Пламенка Петрова Топалова 30 0.41%
  147. Николай Кръстев Колев 19 0.26%
  148. Благовест Павлинов Панайотов 5 0.07%
  149. Надежда Стефанова Калинова 10 0.14%
  150. Калоян Георгиев Терзиев 29 0.40%
  151. Златан Ванев Василев 55 0.75%
- Не подкрепям никого
1 648

Методика за разпределение

Обобщени данни от избор на кмет на кметство Басарбово

Партия, Коалиция, ИК Гласове Разпределение
7 НИКОЛАЙ СТЕФАНОВ КОЛЕВ
ПП ГЕРБ
472 87.41%
25 МАРТИН СВЕТЛОЗАРОВ БЪНОВ
СДС
37 6.85%
42 ПОЛИНА ПЛАМЕНОВА ГЕОРГИЕВА
ВЪЗРАЖДАНЕ
22 4.07%
- Не подкрепям никого
9 1.67%

Обобщени данни от избор на кмет на кметство Бъзън

Партия, Коалиция, ИК Гласове Разпределение
7 ВАСИЛЕНА ВАЛЕНТИНОВА ЦАНКОВА-БОРИСОВА
ПП ГЕРБ
370 64.57%
33 ВЕНЦИСЛАВ СТЕФАНОВ МАРИНОВ
ПП ДВИЖЕНИЕ ГЕРГЬОВДЕН
9 1.57%
66 ГЕОРГИ ТЕОДОРОВ РАЧЕВ
КОАЛИЦИЯ ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА – ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ
190 33.16%
- Не подкрепям никого
4 0.70%

Обобщени данни от избор на кмет на кметство Долно Абланово

Партия, Коалиция, ИК Гласове Разпределение
7 БИЛЯНА ГЕОРГИЕВА НИКОЛОВА
ПП ГЕРБ
74 41.81%
68 НОРА ГЕОРГИЕВА ДИМИТРОВА
МК „БЪЛГАРИЯ НА РЕГИОНИТЕ“ (ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ, КОНСЕРВАТИВНА БЪЛГАРИЯ, СЪЮЗ НА ПАТРИОТИЧНИТЕ СИЛИ „ЗАЩИТА“)
24 13.56%
69 ПЕТКО ЙОРДАНОВ САВЧЕВ
МК „БСП ЗА БЪЛГАРИЯ“ (КП „ЛЕВИЦАТА!“, ПП „ПОЛИТИЧЕСКО ДВИЖЕНИЕ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ“, КП „АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ“, ПП „МИР“)
77 43.50%
- Не подкрепям никого
2 1.13%

Обобщени данни от избор на кмет на кметство Мартен

Партия, Коалиция, ИК Гласове Разпределение
7 ДИМО АЛЕКСАНДРОВ ТОНЕВ
ПП ГЕРБ
678 89.68%
- Не подкрепям никого
78 10.32%

Обобщени данни от избор на кмет на кметство Николово

Партия, Коалиция, ИК Гласове Разпределение
7 ТОМИСЛАВ ГОСПОДИНОВ КРЪСТЕВ
ПП ГЕРБ
124 12.14%
42 КАЛОЯН ПЛАМЕНОВ ИВАНОВ
ВЪЗРАЖДАНЕ
31 3.04%
69 ЗЛАТАН ВАНЕВ ВАСИЛЕВ
МК „БСП ЗА БЪЛГАРИЯ“ (КП „ЛЕВИЦАТА!“, ПП „ПОЛИТИЧЕСКО ДВИЖЕНИЕ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ“, КП „АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ“, ПП „МИР“)
853 83.55%
- Не подкрепям никого
13 1.27%

Обобщени данни от избор на кмет на кметство Ново село

Партия, Коалиция, ИК Гласове Разпределение
7 ИВАН ПЕТРОВ КРАЕВ
ПП ГЕРБ
177 40.50%
68 ЙОАНА ЖИВКОВА ЕМАНУИЛОВА
МК „БЪЛГАРИЯ НА РЕГИОНИТЕ“ (ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ, КОНСЕРВАТИВНА БЪЛГАРИЯ, СЪЮЗ НА ПАТРИОТИЧНИТЕ СИЛИ „ЗАЩИТА“)
32 7.32%
69 СТЕФАН ЦВЕТОМИРОВ ЦАНЕВ
МК „БСП ЗА БЪЛГАРИЯ“ (КП „ЛЕВИЦАТА!“, ПП „ПОЛИТИЧЕСКО ДВИЖЕНИЕ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ“, КП „АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ“, ПП „МИР“)
224 51.26%
- Не подкрепям никого
4 0.92%

Обобщени данни от избор на кмет на кметство Просена

Партия, Коалиция, ИК Гласове Разпределение
7 РАДОСТИНА САШЕВА ДАВИДОВА
ПП ГЕРБ
193 56.60%
69 МИЛЕН НЕДЕЛЧЕВ МИХОВ
МК „БСП ЗА БЪЛГАРИЯ“ (КП „ЛЕВИЦАТА!“, ПП „ПОЛИТИЧЕСКО ДВИЖЕНИЕ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ“, КП „АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ“, ПП „МИР“)
148 43.40%
- Не подкрепям никого
0 0.00%

Обобщени данни от избор на кмет на кметство Сандрово

Партия, Коалиция, ИК Гласове Разпределение
68 ГАЛЯ АТАНАСОВА НИКОЛОВА
МК „БЪЛГАРИЯ НА РЕГИОНИТЕ“ (ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ, КОНСЕРВАТИВНА БЪЛГАРИЯ, СЪЮЗ НА ПАТРИОТИЧНИТЕ СИЛИ „ЗАЩИТА“)
86 11.50%
69 ГЕОРГИ ИЛИЕВ ПЕНКОВ
МК „БСП ЗА БЪЛГАРИЯ“ (КП „ЛЕВИЦАТА!“, ПП „ПОЛИТИЧЕСКО ДВИЖЕНИЕ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ“, КП „АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ“, ПП „МИР“)
653 87.30%
- Не подкрепям никого
9 1.20%

Обобщени данни от избор на кмет на кметство Семерджиево

Партия, Коалиция, ИК Гласове Разпределение
57 МЮЖГЯН АХМЕДОВА ХАЛИЛОВА
Движение за права и свободи – ДПС
405 94.41%
- Не подкрепям никого
24 5.59%

Обобщени данни от избор на кмет на кметство Тетово

Партия, Коалиция, ИК Гласове Разпределение
25 НЕВЯНА ЕНЧЕВА АТАНАСОВА
СДС
176 22.59%
69 КАЛОЯН ГЕОРГИЕВ ТЕРЗИЕВ
МК „БСП ЗА БЪЛГАРИЯ“ (КП „ЛЕВИЦАТА!“, ПП „ПОЛИТИЧЕСКО ДВИЖЕНИЕ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ“, КП „АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ“, ПП „МИР“)
597 76.64%
- Не подкрепям никого
6 0.77%

Обобщени данни от избор на кмет на кметство Хотанца

Партия, Коалиция, ИК Гласове Разпределение
7 РОСИЦА БОРИСОВА ЕНЧЕВА
ПП ГЕРБ
131 42.39%
42 ПЛАМЕН СЛАВОВ ГЕОРГИЕВ
ВЪЗРАЖДАНЕ
8 2.59%
57 МИРЧО МАРИНОВ ЙОРДАНОВ
Движение за права и свободи – ДПС
17 5.50%
69 МЕЛИХА БИРОЛОВА ТОДОРОВА
МК „БСП ЗА БЪЛГАРИЯ“ (КП „ЛЕВИЦАТА!“, ПП „ПОЛИТИЧЕСКО ДВИЖЕНИЕ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ“, КП „АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ“, ПП „МИР“)
146 47.25%
- Не подкрепям никого
7 2.27%

Обобщени данни от избор на кмет на кметство Червена вода

Партия, Коалиция, ИК Гласове Разпределение
68 ИВАЙЛО АТАНАСОВ СТЕФАНОВ
МК „БЪЛГАРИЯ НА РЕГИОНИТЕ“ (ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ, КОНСЕРВАТИВНА БЪЛГАРИЯ, СЪЮЗ НА ПАТРИОТИЧНИТЕ СИЛИ „ЗАЩИТА“)
186 36.05%
69 ВЛАДИМИР ДИМИТРОВ ДИМИТРОВ
МК „БСП ЗА БЪЛГАРИЯ“ (КП „ЛЕВИЦАТА!“, ПП „ПОЛИТИЧЕСКО ДВИЖЕНИЕ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ“, КП „АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ“, ПП „МИР“)
205 39.73%
70 ГАЛИНА МАРИАНОВА РАДКОВА
ГАЛИНА МАРИАНОВА РАДКОВА - независим кандидат за кмет на кметство
110 21.32%
- Не подкрепям никого
15 2.91%

Обобщени данни от избор на кмет на кметство Ястребово

Партия, Коалиция, ИК Гласове Разпределение
7 ЕХЛИМАН ЕБАЙЗЕР ЕТЕМ
ПП ГЕРБ
101 51.27%
57 ГЮЛФИНАЗ АХМЕДОВА РАШИДОВА
Движение за права и свободи – ДПС
93 47.21%
- Не подкрепям никого
3 1.52%

Числови данни и сканирани протоколи

Бързо търсене

Легенда:

Хартиено гласуване

Хартиено-машинно гласуване

Сканирани протоколи

Видеоизлъчване


Отворени данни в машинно-четим формат

Протокол на ОИК за Кмет на община Русе Протокол на ОИК за Общински съвет на община Русе Протокол на ОИК за Кмет на кметство Басарбово Протокол на ОИК за Кмет на кметство Бъзън Протокол на ОИК за Кмет на кметство Долно Абланово Протокол на ОИК за Кмет на кметство Мартен Протокол на ОИК за Кмет на кметство Николово Протокол на ОИК за Кмет на кметство Ново село Протокол на ОИК за Кмет на кметство Просена Протокол на ОИК за Кмет на кметство Сандрово Протокол на ОИК за Кмет на кметство Семерджиево Протокол на ОИК за Кмет на кметство Тетово Протокол на ОИК за Кмет на кметство Хотанца Протокол на ОИК за Кмет на кметство Червена вода Протокол на ОИК за Кмет на кметство Ястребово

община Русе

гр.Мартен

ГР. МАРТЕН, ул. "България" №47, Училище в гр. Мартен182700189 182700190
ГР. МАРТЕН, ул. "Христо Смирненски" №7, Киносалон182700187
ГР. МАРТЕН, ул. "Христо Смирненски" №7, Пенсионерски клуб182700188

гр.Русе

ГР. РУСЕ, ал. "Възраждане" №2, ПГ по механотехника182700153 182700154
ГР. РУСЕ, ал. "Възраждане" №54, ОУ "Братя Миладинови"182700155 182700156 182700160 182700165 182700166
ГР. РУСЕ, ал. "Възраждане" №86, Клуб в старчески дом "Възраждане"182700167 182700170
ГР. РУСЕ, ал. "Възраждане" №86, Старчески дом "ВЪЗРАЖДАНЕ"182700210
ГР. РУСЕ, ал. "Иглика" №2, Детска градина "Чучулига - 1"182700168 182700169
ГР. РУСЕ, бул. "България" №96, ОУ "Алеко Константинов"182700051 182700052 182700053 182700054 182700055 182700056 182700057 182700058 182700059
ГР. РУСЕ, бул. "Липник" №115, Помощно училище "Петър Берон"182700141 182700142
ГР. РУСЕ, бул. "Липник" №14, Комплекс за соц. услуги за деца и семейства182700106 182700107 182700108
ГР. РУСЕ, бул. "Липник" №4, ПГ по туризъм "Иван П. Павлов"182700005 182700006 182700007
ГР. РУСЕ, бул. "Липник" №58, Читалище "Захари Стоянов"182700120
ГР. РУСЕ, бул. "Липник" №78, ОУ "Васил Априлов"182700130 182700132 182700133 182700134 182700135 182700136 182700137 182700138 182700139 182700140
ГР. РУСЕ, бул. "Трети март" №55, Старчески дом "ПРИСТА"182700209
ГР. РУСЕ, бул. "Христо Ботев" №1, ЦДГ "Червена шапчица"182700093 182700094 182700097 182700098
ГР. РУСЕ, бул. "Цар Освободител" №105, ПГ по строителство, арх. и геодезия182700009 182700010
ГР. РУСЕ, бул. "Цар Освободител" №117, СУ "Йордан Йовков"182700008 182700035 182700037
ГР. РУСЕ, бул. "Цар Освободител" №185, ВУ по агробизнес и развитие на регионите182700038 182700039 182700040 182700045
ГР. РУСЕ, бул. Тутракан №20, Център за социална рехабилитация и интеграция (клуб)182700173
ГР. РУСЕ, бул. Тутракан №20, Център за социална рехабилитация и интеграция (стол)182700172
ГР. РУСЕ, кв. "Долапите", Училище182700178 182700179
ГР. РУСЕ, кв. "Дружба - 1", ул. "Гео Милев" №1, СУ "Васил Левски"182700062 182700063 182700064 182700065 182700066 182700067 182700068 182700069 182700070 182700071 182700072 182700075 182700076 182700079 182700082
ГР. РУСЕ, кв. "Дружба - 1", ул. "Ловеч" №25, Детска градина "Звездица"182700060 182700061
ГР. РУСЕ, кв. "Дружба - 3", ул. "Илинден" №5, ДГ "Снежанка"182700078 182700080 182700081
ГР. РУСЕ, кв. "Дружба - 3", ул. "Илинден" №5, Пенсионерски клуб до ДГ "Снежанка"182700073
ГР. РУСЕ, кв. "Здравец - север", ул. "Хемус" №11, Клуб на пенсионера182700143 182700144 182700145
ГР. РУСЕ, кв. "Здравец", ул. "З. Стоянов" №5, Клуб на пенсионера182700121
ГР. РУСЕ, кв. "Образцов чифлик", ПГСС "Ангел Кънчев", ет. 1, стая 17182700180
ГР. РУСЕ, кв. "Средна кула", Читалище182700174 182700175 182700176 182700177
ГР. РУСЕ, кв. "Чародейка", ул. "Никола Табаков" №4, ОУ "Никола Обретенов"182700083 182700084 182700085 182700086 182700087 182700088 182700089 182700090 182700091 182700092 182700095 182700096
ГР. РУСЕ, кв. ДЗС, Бивше кметство182700181
ГР. РУСЕ, пл. "В. Левски" №1, ПГ по речно корабостроене и корабоплаване182700031 182700032 182700033 182700043
ГР. РУСЕ, ул. "Александровска" №108, ПГ по дървообработване и вътр. архитектура182700003 182700004
ГР. РУСЕ, ул. "Александровска" №3, СУ "Христо Ботев"182700022
ГР. РУСЕ, ул. "Александровска" №95, ОУ "Отец Паисий"182700001 182700002 182700017 182700018 182700019
ГР. РУСЕ, ул. "Байкал" №2, ОУ "Тома Кърджиев"182700116 182700117 182700118 182700119 182700122 182700123
ГР. РУСЕ, ул. "Белмекен" №16, Старчески дом "МИЛОСЪРДИЕ"182700208
ГР. РУСЕ, ул. "Борисова" №22, ПГ по икономика и управление "Елиас Канети"182700025 182700034
ГР. РУСЕ, ул. "Борисова" №91, бл. "Дебелянов", Детска градина "Иглика"182700036 182700041
ГР. РУСЕ, ул. "Борисова" №91, бл. "Дебелянов", Приемна на МВР182700042
ГР. РУСЕ, ул. "Българска морава" №6, ОУ "Ангел Кънчев"182700030 182700044 182700046 182700047 182700048 182700049 182700050
ГР. РУСЕ, ул. "Велико Търново" №19, ОУ "Любен Каравелов"182700020 182700021
ГР. РУСЕ, ул. "Д. Дебелянов" №78, Детска градина "Пинокио" - филиал182700114 182700115
ГР. РУСЕ, ул. "Дружба" №2, ДГ "Снежанка - 2", зад бл. №4182700074 182700077
ГР. РУСЕ, ул. "Ибър" №15, Читалище "Васил Левски"182700099 182700100
ГР. РУСЕ, ул. "Иван Вазов" №20, Математическа гимназия "Баба Тонка"182700024
ГР. РУСЕ, ул. "Измаил" №2, СУПНЕ "Фридрих Шилер"182700124 182700125 182700126 182700127 182700128 182700129 182700131
ГР. РУСЕ, ул. "Искър" №41, Детска градина "Ралица"182700171
ГР. РУСЕ, ул. "Петър Берон" №20, ОУ "Иван Вазов"182700011 182700012 182700013 182700014 182700015 182700016
ГР. РУСЕ, ул. "Пиротска" №12, Национално училище по изкуствата "Проф. В. Стоянов"182700023
ГР. РУСЕ, ул. "Рила" №30, Средно общообразователно духовно училище182700027 182700028 182700029
ГР. РУСЕ, ул. "Студентска" №10, СУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ"182700157 182700158 182700159 182700161 182700162 182700163 182700164
ГР. РУСЕ, ул. "Студентска" №2, СУ "Възраждане"182700146 182700147 182700148 182700149 182700150 182700151 182700152
ГР. РУСЕ, ул. "Сърнена гора" №36, ОУ "Олимпи Панов"182700101 182700102 182700103 182700104 182700105 182700113
ГР. РУСЕ, ул. "Цар Шишман" №3, бл. "Машиностроител", Клуб на пенсионера182700026
ГР. РУСЕ, ул. "Чипровци" №13А, Детска градина "Русалка - 2"182700111 182700112
ГР. РУСЕ, ул. "Шумнатица" №4, Детска градина "Русалка - 1"182700109 182700110
ПСИК182700211 182700212 182700213
РС "Изпълнение на наказанията" гр. Русе182700217
УМБАЛ "Канев" АД182700216
УМБАЛ "МЕДИКА" АД182700215
„Център за психично здраве- Русе“ ЕООД182700214

с.Басарбово

С. БАСАРБОВО, ул. "Дрян" №17, Бивше училище182700182 182700183

с.Бъзън

С. БЪЗЪН, ул. "Ал. Стамболийски" №1, Кризисен център182700185
С. БЪЗЪН, ул. "Св. Св. Кирил и Методий" №37, Пенсионерски клуб в читалището182700184

с.Долно Абланово

С. ДОЛНО АБЛАНОВО, ул. "Шипка" №2, Читалище182700186

с.Николово

С. НИКОЛОВО, ул. "Оборище" №2, Детска градина в кв. "Липник"182700194
С. НИКОЛОВО, ул. "Плиска" №2, Читалище "Пробуда"182700192
С. НИКОЛОВО, ул. "Плиска" №38, Старо училище в кв. "Гагаля"182700191
С. НИКОЛОВО, ул. "Хан Кубрат" №1, Клуб на пенсионера в кв. "Липник"182700193

с.Ново село

С. НОВО СЕЛО, ул. "Трети март" №35, Клуб на БЗНС182700196
С. НОВО СЕЛО, ул. "Трети март" №7, Училище182700195

с.Просена

С. ПРОСЕНА, ул. "Васил Левски" №14, Читалище182700197

с.Сандрово

С. САНДРОВО, ул. "Хан Аспарух" №18, Клуб в Читалище182700199
С. САНДРОВО, ул. "Хан Аспарух" №18, Читалище182700198

с.Семерджиево

С. СЕМЕРДЖИЕВО, ул. "Св. Св. Кирил и Методий" №6, Училище182700200 182700201

с.Тетово

С. ТЕТОВО, ул. "Отец Паисий" №2, Училище182700202
С. ТЕТОВО, ул. "Цар Освободител" №9, Читалище182700203

с.Хотанца

С. ХОТАНЦА, ул. "Св. Св. Кирил и Методий" №2, Читалище182700204

с.Червена вода

С. ЧЕРВЕНА ВОДА, ул. "Г. С. Раковски" №69, Бивш пенсионерски клуб182700205
С. ЧЕРВЕНА ВОДА, ул. "Г. С. Раковски" №69, Кметство182700206

с.Ястребово

С. ЯСТРЕБОВО, ул. "Дунав" №10, Ритуална зала182700207

изтегли