Местни избори | 29 октомври 2023 | първи тур

Община Свищов, област Велико Търново

Обобщени данни от избор на кмет на община

Партия, Коалиция, ИК Гласове Разпределение
1 МЛАДЕН КИРИЛОВ ЛИСИЧЕВ
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
983 7.75%
7 ГЕНЧО БОЖИНОВ ГЕНЧЕВ
ПП ГЕРБ
6 964 54.93%
21 ЕМИЛИЯ БОЖИНОВА ЦВЕТАНОВА
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
665 5.24%
42 СВЕТОСЛАВ СИМЕОНОВ ТОДОРОВ
ВЪЗРАЖДАНЕ
596 4.70%
68 СТЕФАН СТАНИМИРОВ ПРОДАНОВ
ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА - ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ (КОАЛИЦИЯ "ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА - ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ", ПП "СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ", ПП "ВМРО - БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ", ПП "НИЕ ИДВАМЕ")
3 125 24.65%
- Не подкрепям никого
346 2.73%

Обобщени данни от избор на общински съвет

Партия, Коалиция, ИК Гласове Разпределение Мандати
1 БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
разпределение на предпочитанията
1 016 10.62% 3
  Без отбелязано предпочитание 313 30.81%
  101. София Борисова Вергилова-Георгиева 155 15.26% 1
  102. Младен Кирилов Лисичев 64 6.30%
  103. Димитър Стефанов Пантелеев 37 3.64%
  104. Йордан Илиев Нейков 76 7.48% 1
  105. Петьо Иванов Петров 35 3.44%
  106. Стела Стойчева Касабова 4 0.39%
  107. Микаела Димитрова Луцова 16 1.57%
  108. Иван Кузманов Попов 33 3.25%
  109. Иванка Кирилова Кофетарова 28 2.76%
  110. Нина Кръстева Липанова 43 4.23%
  111. Маруся Борисова Тасева 12 1.18%
  112. Милен Николов Кубратов 14 1.38%
  113. Красимир Иванов Цолов 74 7.28% 1
  114. Тодор Ангелов Стойчев 28 2.76%
  115. Виктор Александров Георгиев 16 1.57%
  116. Евгени Петров Павлов 4 0.39%
  117. Стефана Димитрова Атанасова 6 0.59%
  118. Латинка Димитрова Шопова 12 1.18%
  119. Славко Владимиров Данаилов 6 0.59%
  120. Симона Христова Христова 9 0.89%
  121. Кольо Димитров Колев 8 0.79%
  122. Николай Йосифов Нейков 8 0.79%
  123. Милка Гаврилова Томева 15 1.48%
7 ПП ГЕРБ
разпределение на предпочитанията
4 342 45.37% 13
  Без отбелязано предпочитание 956 22.02%
  101. Генчо Божинов Генчев 186 4.28%
  102. Кристиян Василев Кирилов 171 3.94% 1
  103. Верони Маринов Маринов 85 1.96% 1
  104. Илиян Венков Георгиев 391 9.01% 1
  105. Валери Фильов Николов 231 5.32% 1
  106. Мария Иванова Тодорова 87 2.00% 1
  107. Елена Йорданова Шопова 144 3.32% 1
  108. Цветанка Младенова Кирова 89 2.05% 1
  109. Габриела Валентинова Петкова 116 2.67% 1
  110. Генади Русев Иванов 110 2.53% 1
  111. Мариана Илиева Маркова 112 2.58% 1
  112. Любомир Ванев Митев 120 2.76% 1
  113. Милен Емилов Динков 67 1.54% 1
  114. Санка Евтимова Райкова 80 1.84% 1
  115. Михаил Руменов Попов 53 1.22%
  116. Калоян Ангелов Георгиев 49 1.13%
  117. Маринела Чавдарова Антонова 80 1.84%
  118. Николай Митков Вачев 96 2.21%
  119. Пламен Георгиев Петев 57 1.31%
  120. Ваня Петрова Петрова 18 0.41%
  121. Ваня Петрова Цветанова 19 0.44%
  122. Андрей Илиев Горчев 29 0.67%
  123. Елена Николаева Александрова 59 1.36%
  124. Владимир Валентинов Вълчев 95 2.19%
  125. Йорданка Стоянова Гъмзова 10 0.23%
  126. Екатерина Димитрова Романова 275 6.33%
  127. Красимир Иванов Стефанов 129 2.97%
  128. Лиляна Любомирова Димитрова 216 4.97%
  129. Явор Станимиров Съев 212 4.88%
12 БЪЛГАРСКИ ГЛАСЪ
разпределение на предпочитанията
39 0.41%
  Без отбелязано предпочитание 19 48.72%
  101. Михаела Валентинова Кръстева 12 30.77%
  102. Кристина Иванова Христова 8 20.51%
16 ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ
разпределение на предпочитанията
42 0.44%
  Без отбелязано предпочитание 18 42.86%
  101. Димитър Николаев Дончев 24 57.14%
21 ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
разпределение на предпочитанията
480 5.02% 2
  Без отбелязано предпочитание 117 24.38%
  101. Емилия Божинова Цветанова 101 21.04% 1
  102. Милен Георгиев Кръстев 43 8.96%
  103. Хюрай Айрединов Салиев 26 5.42%
  104. Христо Михайлов Дочев 10 2.08%
  105. Емил Георгиев Кръстев 28 5.83%
  106. Ирена Николаева Декова 11 2.29%
  107. Венцислав Георгиев Диков 6 1.25%
  108. Йонка Тервелова Петрова 10 2.08%
  109. Любомир Стефанов Георгиев 38 7.92%
  110. Ивелина Атанасова Кесаровска 3 0.62%
  111. Александър Венциславов Върбанов 18 3.75%
  112. Борис Пантелеев Борисов 11 2.29%
  113. Петко Колев Петков 58 12.08% 1
28 ЛЕВИЦАТА!
разпределение на предпочитанията
90 0.94%
  Без отбелязано предпочитание 26 28.89%
  101. Виолета Иванова Блажева 27 30.00%
  102. Йорданка Петрова Тачева 8 8.89%
  103. Веселка Александрова Димитрова 10 11.11%
  104. Петя Пламенова Тонева 15 16.67%
  105. Иванка Дончева Григорова 4 4.44%
42 ВЪЗРАЖДАНЕ
разпределение на предпочитанията
689 7.20% 2
  Без отбелязано предпочитание 259 37.59%
  101. Светослав Симеонов Тодоров 65 9.43% 1
  102. Боряна Александрова Борисова 17 2.47%
  103. Боряна Милчева Цветанова 32 4.64%
  104. Стоянка Ненкова Стоянова 7 1.02%
  105. Анита Любенова Дончева 27 3.92%
  106. Петя Красимирова Дончева 6 0.87%
  107. Ивелин Димитров Иванов 5 0.73%
  108. Димка Стефанова Андреева 17 2.47%
  109. Нели Георгиева Петрова 17 2.47%
  110. Калоян Симеонов Симеонов 8 1.16%
  111. Марина Александрова Кирова 12 1.74%
  112. Мирослав Георгиев Радев 14 2.03%
  113. Никола Валентинов Алеков 15 2.18%
  114. Любомир Тихомиров Ангелов 8 1.16%
  115. Гален Милков Бернардов 91 13.21% 1
  116. Яна Николаева Петрова 11 1.60%
  117. Маргарита Йосифова Мартинова 5 0.73%
  118. Тони Дианов Димитров 0 0.00%
  119. Петко Добрев Николов 6 0.87%
  120. Сергей Маринов Савов 15 2.18%
  121. Диян Димитров Крумов 31 4.50%
  122. Здравко Николов Божилов 13 1.89%
  123. Росица Атанасова Дончева 8 1.16%
57 Движение за права и свободи – ДПС
разпределение на предпочитанията
818 8.55% 3
  Без отбелязано предпочитание 101 12.35%
  101. Бедри Юсуфов Алиев 32 3.91% 1
  102. Айза Беханова Рамаданова 11 1.34%
  103. Роксана Георгиева Вълкова 26 3.18%
  104. Илиян Иванов Самуилов 48 5.87%
  105. Ширин Исмаилова Хасанбашева 40 4.89%
  106. Кристиана Венциславова Татарова 39 4.77%
  107. Гюнайдин Ахмед Исмаил 46 5.62%
  108. Емилия Милкова Амброзова 11 1.34%
  109. Невена Блажева Иванова 32 3.91%
  110. Татяна Веселинова Трифонова 22 2.69%
  111. Емял Айдънова Исмаилова 67 8.19%
  112. Хюсни Юлвер Лаз 51 6.23%
  113. Мехмед Евдинчев Мехмедов 118 14.43% 1
  114. Емине Байдънова Исмаилова 27 3.30%
  115. Айхан Ахмедов Ахмедов 31 3.79%
  116. Айгюл Еролова Салиева 16 1.96%
  117. Антон Иванов Димитров 25 3.06%
  118. Денис Зияев Асанов 75 9.17% 1
68 ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА - ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ (КОАЛИЦИЯ "ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА - ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ", ПП "СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ", ПП "ВМРО - БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ", ПП "НИЕ ИДВАМЕ")
разпределение на предпочитанията
2 055 21.47% 6
  Без отбелязано предпочитание 419 20.39%
  101. Стефан Станимиров Проданов 115 5.60% 1
  102. Емил Бориславов Николов 74 3.60% 1
  103. Станислав Петров Благов 180 8.76% 1
  104. Цветелин Тодоров Борисов 132 6.42% 1
  105. Ивелин Пламенов Петров 139 6.76% 1
  106. Венцислав Николов Михайлов 70 3.41% 1
  107. Христо Кирилов Петров 52 2.53%
  108. Радослав Чавдаров Иванов 90 4.38%
  109. Пламен Милков Тодоров 29 1.41%
  110. Пламен Стефанов Борисов 132 6.42%
  111. Йордан Кирилов Крумов 10 0.49%
  112. Илдънай Адемов Ахмедов 36 1.75%
  113. Татяна Георгиева Ганчева-Георгиева 77 3.75%
  114. Светлана Йорданова Георгиева 56 2.73%
  115. Антоанета Александрова Ферещянова 41 2.00%
  116. Даниела Петрова Давидкова 48 2.34%
  117. Гинка Борисова Ташкова 71 3.45%
  118. Емил Георгиев Петров 13 0.63%
  119. Дияна Любомирова Тодорова 17 0.83%
  120. Диана Иванова Славова 29 1.41%
  121. Ангелин Лазаров Лалев 9 0.44%
  122. Марио Георгиев Якимов 17 0.83%
  123. Стефан Маринов Симеонов 14 0.68%
  124. Борислав Димитров Борисов 14 0.68%
  125. Стефан Тодоров Спасов 14 0.68%
  126. Митко Ангелов Георгиев 11 0.54%
  127. Йосиф Евтимов Златанов 2 0.10%
  128. Александър Петров Бялков 66 3.21%
  129. Андрей Боянов Захариев 78 3.80%
- Не подкрепям никого
379

Методика за разпределение

Обобщени данни от избор на кмет на кметство Хаджидимитрово

Партия, Коалиция, ИК Гласове Разпределение
1 МАРИНЕЛА ТОДОРОВА ДРУМЕВА
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
24 6.94%
7 ЕМИЛ ЙОРДАНОВ ТОДОРОВ
ПП ГЕРБ
185 53.47%
42 ДИЯН ДИМИТРОВ КРУМОВ
ВЪЗРАЖДАНЕ
16 4.62%
68 МИТКО АНГЕЛОВ ГЕОРГИЕВ
ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА - ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ (КОАЛИЦИЯ "ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА - ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ", ПП "СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ", ПП "ВМРО - БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ", ПП "НИЕ ИДВАМЕ")
120 34.68%
- Не подкрепям никого
1 0.29%

Обобщени данни от избор на кмет на кметство Царевец

Партия, Коалиция, ИК Гласове Разпределение
1 МАРИН ИВАНОВ ЛЮБЕНОВ
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
550 89.14%
42 ЗДРАВКО НИКОЛОВ БОЖИЛОВ
ВЪЗРАЖДАНЕ
34 5.51%
- Не подкрепям никого
33 5.35%

Обобщени данни от избор на кмет на кметство Червена

Партия, Коалиция, ИК Гласове Разпределение
7 ПЕТКО ДИМИТРОВ ВАСИЛЕВ
ПП ГЕРБ
100 95.24%
- Не подкрепям никого
5 4.76%

Обобщени данни от избор на кмет на кметство Българско Сливово

Партия, Коалиция, ИК Гласове Разпределение
7 РАДОСЛАВ ГЕОРГИЕВ АТАНАСОВ
ПП ГЕРБ
337 70.65%
42 СЕРГЕЙ МАРИНОВ САВОВ
ВЪЗРАЖДАНЕ
131 27.46%
- Не подкрепям никого
9 1.89%

Обобщени данни от избор на кмет на кметство Вардим

Партия, Коалиция, ИК Гласове Разпределение
1 НИКОЛАЙ ФЛОРЕВ ПАУНОВ
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
179 36.83%
7 СЕНКА ПЕНЧЕВА ДОБРЕВА
ПП ГЕРБ
301 61.93%
- Не подкрепям никого
6 1.23%

Обобщени данни от избор на кмет на кметство Драгомирово

Партия, Коалиция, ИК Гласове Разпределение
7 МАРИН НИКОЛОВ КРАЧУНОВ
ПП ГЕРБ
269 72.51%
42 СТОЯНКА НЕНКОВА СТОЯНОВА
ВЪЗРАЖДАНЕ
9 2.43%
71 МИГЛЕНА АЛЕКСАНДРОВА ДИМИТРОВА
НЕЗАВИСИМ КАНДИДАТ - МИГЛЕНА АЛЕКСАНДРОВА ДИМИТРОВА
93 25.07%
- Не подкрепям никого
0 0.00%

Обобщени данни от избор на кмет на кметство Козловец

Партия, Коалиция, ИК Гласове Разпределение
7 БОРИС АНГЕЛОВ ВЕЛЕВ
ПП ГЕРБ
254 53.81%
42 ПЕТЪР ВЕЛИЧКОВ ЕРКЕЧКОВ
ВЪЗРАЖДАНЕ
41 8.69%
69 ЕМИЛ АТАНАСОВ ГАЙДАРОВ
НЕЗАВИСИМ КАНДИДАТ - ЕМИЛ АТАНАСОВ ГАЙДАРОВ
168 35.59%
- Не подкрепям никого
9 1.91%

Обобщени данни от избор на кмет на кметство Морава

Партия, Коалиция, ИК Гласове Разпределение
7 ПЕТКО АНГЕЛОВ БОЖАНОВ
ПП ГЕРБ
342 76.17%
68 МИЛЕНА НИКОЛАЕВА ХРИСТОВА
ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА - ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ (КОАЛИЦИЯ "ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА - ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ", ПП "СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ", ПП "ВМРО - БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ", ПП "НИЕ ИДВАМЕ")
90 20.04%
- Не подкрепям никого
17 3.79%

Обобщени данни от избор на кмет на кметство Александрово

Партия, Коалиция, ИК Гласове Разпределение
7 НЕДА ПЕТКОВА ВЪРБАНОВА
ПП ГЕРБ
38 32.20%
68 СЛАВИ ДИМИТРОВ СЛАВЕВ
ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА - ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ (КОАЛИЦИЯ "ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА - ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ", ПП "СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ", ПП "ВМРО - БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ", ПП "НИЕ ИДВАМЕ")
80 67.80%
- Не подкрепям никого
0 0.00%

Обобщени данни от избор на кмет на кметство Алеково

Партия, Коалиция, ИК Гласове Разпределение
7 ДИМИТЪР КОСТАДИНОВ ВАСИЛЕВ
ПП ГЕРБ
214 75.89%
42 РОСИЦА АТАНАСОВА ДОНЧЕВА
ВЪЗРАЖДАНЕ
31 10.99%
68 ЯНКО АНДРЕЕВ ЙОРДАНОВ
ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА - ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ (КОАЛИЦИЯ "ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА - ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ", ПП "СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ", ПП "ВМРО - БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ", ПП "НИЕ ИДВАМЕ")
37 13.12%
- Не подкрепям никого
0 0.00%

Обобщени данни от избор на кмет на кметство Горна Студена

Партия, Коалиция, ИК Гласове Разпределение
1 ТОДОР БОЯНОВ ИВАНОВ
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
30 15.38%
7 ПЛАМЕН ИВАНОВ ИВАНОВ
ПП ГЕРБ
58 29.74%
21 МАРИАНА ПЕТКОВА ИЛИЕВА
ПП ИМА ТАКЪВ НАРОД
19 9.74%
42 ПЕТКО ДОБРЕВ НИКОЛОВ
ВЪЗРАЖДАНЕ
16 8.21%
68 ЛОРЕТА АНДРЕЕВА КОСТАДИНОВА
ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА - ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ (КОАЛИЦИЯ "ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА - ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ", ПП "СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ", ПП "ВМРО - БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ", ПП "НИЕ ИДВАМЕ")
67 34.36%
- Не подкрепям никого
5 2.56%

Обобщени данни от избор на кмет на кметство Овча могила

Партия, Коалиция, ИК Гласове Разпределение
7 ХРИСТАН ДИМИТРОВ ХРИСТОВ
ПП ГЕРБ
297 55.93%
68 ПЛАМЕН СТЕФАНОВ БОРИСОВ
ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА - ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ (КОАЛИЦИЯ "ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА - ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ", ПП "СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ", ПП "ВМРО - БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ", ПП "НИЕ ИДВАМЕ")
227 42.75%
- Не подкрепям никого
7 1.32%

Обобщени данни от избор на кмет на кметство Ореш

Партия, Коалиция, ИК Гласове Разпределение
1 БОЙКО ЛУКОВ ЛЕВИДЖОВ
БСП ЗА БЪЛГАРИЯ
52 8.33%
7 ЛЮБОМИР АЛЕКСАНДРОВ ИРОНОВ
ПП ГЕРБ
308 49.36%
68 ПЕТЪР ЙОЗОВ ПЕТРОВ
ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА - ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ (КОАЛИЦИЯ "ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА - ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ", ПП "СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ", ПП "ВМРО - БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ", ПП "НИЕ ИДВАМЕ")
80 12.82%
70 КАЛИН МИЛКОВ ПАВЛОВ
НЕЗАВИСИМ КАНДИДАТ - КАЛИН МИЛКОВ ПАВЛОВ
165 26.44%
- Не подкрепям никого
19 3.04%

Обобщени данни от избор на кмет на кметство Совата

Партия, Коалиция, ИК Гласове Разпределение
7 ТОДОРИНКА НИКОЛАЕВА АТАНАСОВА
ПП ГЕРБ
58 79.45%
68 ЙОСИФ ЕВТИМОВ ЗЛАТАНОВ
ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА - ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ (КОАЛИЦИЯ "ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА - ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ", ПП "СЪЮЗ НА ДЕМОКРАТИЧНИТЕ СИЛИ", ПП "ВМРО - БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ", ПП "НИЕ ИДВАМЕ")
14 19.18%
- Не подкрепям никого
1 1.37%

Числови данни и сканирани протоколи

Бързо търсене

Легенда:

Хартиено гласуване

Хартиено-машинно гласуване

Сканирани протоколи

Видеоизлъчване


Отворени данни в машинно-четим формат

Протокол на ОИК за Кмет на община Свищов Протокол на ОИК за Общински съвет на община Свищов Протокол на ОИК за Кмет на кметство Хаджидимитрово Протокол на ОИК за Кмет на кметство Царевец Протокол на ОИК за Кмет на кметство Червена Протокол на ОИК за Кмет на кметство Българско Сливово Протокол на ОИК за Кмет на кметство Вардим Протокол на ОИК за Кмет на кметство Драгомирово Протокол на ОИК за Кмет на кметство Козловец Протокол на ОИК за Кмет на кметство Морава Протокол на ОИК за Кмет на кметство Александрово Протокол на ОИК за Кмет на кметство Алеково Протокол на ОИК за Кмет на кметство Горна Студена Протокол на ОИК за Кмет на кметство Овча могила Протокол на ОИК за Кмет на кметство Ореш Протокол на ОИК за Кмет на кметство Совата

община Свищов

гр.Свищов

ГР. СВИЩОВ, Дом за стари хора "Мария Луиза" - местност Паметниците №1042800030
ГР. СВИЩОВ, ОУ "Ф. Сакелариевич", ул. Алeко Константинов №24042800001 042800002 042800003 042800005 042800006 042800007
ГР. СВИЩОВ, СПГ "Алеко Константинов", ул. "Искър" №19042800009 042800010 042800087
ГР. СВИЩОВ, СУ "Димитър Благоев", ул. П. Ангелов №17042800011 042800017 042800032 042800033
ГР. СВИЩОВ, СУ "Николай Катранов", ул. Христаки Павлович №8042800012 042800013 042800014 042800016 042800023 042800024
ГР. СВИЩОВ, СУ "Цветан Радославов", ул. Черни връх №66042800020 042800031 042800035 042800090
ГР. СВИЩОВ, Сградата на СПГ "Алеко Константинов", ул. 3-ти март №74042800025 042800026
ГР. СВИЩОВ, Сградата на СПГ "Алеко Константинов", ул. Трети март №74042800089
ГР. СВИЩОВ, Студентско градче бл. 3042800034
ГР. СВИЩОВ, Хотелски комплекс "Корпус Юг", ул. Патриарх Евтимий №105042800019
ГР. СВИЩОВ, Център за професионално обучение, ул. Княз Борис I №1042800018 042800021 042800022 042800088
МБАЛ, ул. "Петър Ангелов" №18042800028 042800029
ул. "Цанко Церковски" №2042800027

с.Алеково

С. АЛЕКОВО, Основно училище, ул. Първа №22042800041

с.Александрово

С. АЛЕКСАНДРОВО, Сградата на кметството, ул. Първа №17042800044

с.Българско Сливово

С. БЪЛГАРСКО СЛИВОВО, Клуб на пенсионера, ул. Цар Самуил №50042800047

с.Вардим

С. ВАРДИМ, Клуб на пенсионера - Читалище, ул. Първа №49042800050

с.Горна Студена

С. ГОРНА СТУДЕНА, Салона на кметството, ул. Първа №4042800053

с.Деляновци

С. ДЕЛЯНОВЦИ, Залата на кметството, ул. Първа №22042800056

с.Драгомирово

С. ДРАГОМИРОВО, Сградата на кметството, ул. Шестнадесета №59042800058

с.Козловец

С. КОЗЛОВЕЦ, Клуб на пенсионера, ул. Стара планина №21А042800062

с.Морава

С. МОРАВА, Клуб на пенсионера, ул. Цветан Дамянов Цанков №51042800065

с.Овча могила

С. ОВЧА МОГИЛА, Залата на читалището, пл. Възраждане №7042800069
С. ОВЧА МОГИЛА, Основно училище, ул. Георги Бенковски №2042800070

с.Ореш

С. ОРЕШ, Основно училище, ул. Главна №7042800073 042800074

с.Совата

С. СОВАТА, Кметството - партер, ул. Шеста №1042800078

с.Хаджидимитрово

С. ХАДЖИДИМИТРОВО, Читалище, ул. Първа №3042800080

с.Царевец

С. ЦАРЕВЕЦ, Читалище, ул. Четвърта №2042800083

с.Червена

С. ЧЕРВЕНА, Стола на кооперацията, ул. Девета №10042800086

изтегли