И З В Л Е Ч Е Н И Е от П Р О Т О К О Л
на СЕКЦИОННАТА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ
в ИЗБИРАТЕЛНА СЕКЦИЯ
№ 013300058

за избиране на ПРЕЗИДЕНТ И ВИЦЕПРЕЗИДЕНТ НА РЕПУБЛИКАТА
на 23.10.2011 г.

населено място с.Михнево кметство Михнево
община Петрич
област БЛАГОЕВГРАД

СЕКЦИОННАТА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ УСТАНОВИ:

1. Брой на избирателите според избирателния списък при предаване му на СИК 503
2. Брой на избирателите, вписани в допълнителната страница (под чертата) на избирателния списък в изборния ден 2
3. Брой на избирателите в допълнителния избирателен списък 0
4. Брой на регистрираните кандидатски листи на партии, коалиции от партии и независими кандидати за президент и вицепрезидент на републиката 18
5. Брой на гласувалите избиратели според положените подписи в избирателния списък, включително и подписите в допълнителната страница (под чертата), както и тези от допълнителния списък 381
18. Брой на намерените в избирателните урни бюлетини за президент и вицепрезидент на републиката 381
24. Брой на недействителните гласове (бюлетини) за президент и вицепрезидент на републиката 25
25. Брой на действителните гласове (бюлетини) за президент и вицепрезидент на републиката 356

26. РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ НА ДЕЙСТВИТЕЛНИТЕ ГЛАСОВЕ ПО КАНДИДАТСКИ ЛИСТИ

Кандидати за президент и вицепрезидент Наименование на партия/коалиция от партии или “независим” БРОЙ НА ПОЛУЧЕНИТЕ ГЛАСОВЕ
1Меглена Щилиянова Кунева
Любомир Христов Христов
Инициативен комитет61
2Росен Асенов Плевнелиев
Маргарита Стефанова Попова
ПП ГЕРБ103
3Сали Шабан Ибрям
Валентина Иванова Гоцева
ПП НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЕДИНСТВО1
4Румен Димитров Христов
Емануил Николов Йорданов
КП СЪЮЗ НА ДЕСНИТЕ СИЛИ - СДС, Обединени Земеделци, ДП, Движение Гергьовден, ССД, БДС "Радикали", БДФ7
5Мария Василева Капон
Николай Христов Кисьов
ПП ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ5
6Стефан Георгиев Солаков
Галина Асенова Василева
ПП НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ11
8Ивайло Георгиев Калфин
Стефан Ламбов Данаилов
ПП БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ107
9Волен Николов Сидеров
Павел Димитров Шопов
ПП АТАКА25
12Алексей Илиев Петров
Николай Личков Георгиев
Инициативен комитет10
13Николай Нанков Ненчев
Жеко Стоянов Иванов
ПП БЗНС1
14Атанас Марков Семов
Поля Николова Станчева
ПП РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ14
15Павел Михайлов Чернев
Анелия Димитрова Делчева
ПП ПАРТИЯ ЗА ХОРАТА ОТ НАРОДА4
16Димитър Демиров Куцаров
Камелия Кирилова Тодорова
Инициативен комитет2
17Красимир Дончев Каракачанов
Даниела Проданова Симидчиева - Димитрова
ПП ВМРО - Българско национално движение0
18Андрей Иванов Чорбанов
Ангел Бойчев Мирчев
ПП БЪЛГАРСКА ДЕМОКРАТИЧНА ОБЩНОСТ0
19Николай Кирилов Василев
Владимир Емил Савов
Инициативен комитет1
20Светослав Емилов Витков
Венцислав Емилов Мицов
Инициативен комитет2
21Венцислав Йорданов Йосифов
Емилиян Крумов Димитров
Инициативен комитет2