Разпределение по Хеър-Ниймаер от изборите за общински съвет на община Съединение
Сума от всички действителни гласове за 1633. Съединение: 4650
Брой мандати за общински съветници: 17
Общинска избирателна квота: 274
Брой мандати, оставащи за разпределяне между партиите: 17
Сума от гласовете на партиите, които участват в разпределението на мандатите: 4383
Квота на Хеър: 257.82353
Общинска избирателна квота: 274
Партия | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
Vi | 93 2.00% | 118 2.54% | 56 1.20% | 1351 29.05% | 1169 25.14% | 606 13.03% | 608 13.08% | 649 13.96% |
mi | - | - | - | 5.24002 | 4.53411 | 2.35044 | 2.3582 | 2.51723 |
pi | - | - | - | 5 | 4 | 2 | 2 | 2 |
ri | - | - | - | 0.24002 | 0.53411 | 0.35044 | 0.3582 | 0.51723 |
Доп. манд. | - | - | - | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 |
Общо манд. | - | - | - | 5 | 5 | 2 | 2 | 3 |
Изчисления за преференциален вот
Кандидати, получили поне 7% от общинската избирателна квота чрез преференциално гласуване:
Партия/Коалиция | Кандидат | Гласове | Процент |
5. МК "СДРУЖЕНИЕ ЗА ОБЩИНА СЪЕДИНЕНИЕ" | 1. Георги Любенов Руменов | 909 | 331.75% |
5. МК "СДРУЖЕНИЕ ЗА ОБЩИНА СЪЕДИНЕНИЕ" | 5. Тодор Данаилов Празов | 116 | 42.34% |
5. МК "СДРУЖЕНИЕ ЗА ОБЩИНА СЪЕДИНЕНИЕ" | 3. Величка Илиева Кирова | 62 | 22.63% |
5. МК "СДРУЖЕНИЕ ЗА ОБЩИНА СЪЕДИНЕНИЕ" | 2. Атанас Лилов Вълков | 34 | 12.41% |
5. МК "СДРУЖЕНИЕ ЗА ОБЩИНА СЪЕДИНЕНИЕ" | 13. Илия Кръстев Караиванов | 33 | 12.04% |
5. МК "СДРУЖЕНИЕ ЗА ОБЩИНА СЪЕДИНЕНИЕ" | 6. Вълка Иванова Илинчева | 31 | 11.31% |
5. МК "СДРУЖЕНИЕ ЗА ОБЩИНА СЪЕДИНЕНИЕ" | 11. Стефан Димитров Балкански | 29 | 10.58% |
5. МК "СДРУЖЕНИЕ ЗА ОБЩИНА СЪЕДИНЕНИЕ" | 7. Георги Стоянов Маринчешки | 27 | 9.85% |
5. МК "СДРУЖЕНИЕ ЗА ОБЩИНА СЪЕДИНЕНИЕ" | 9. Веселина Иванова Попова | 25 | 9.12% |
5. МК "СДРУЖЕНИЕ ЗА ОБЩИНА СЪЕДИНЕНИЕ" | 10. Цветелина Рангелова Клинкова | 22 | 8.03% |
6. ПП ГЕРБ | 1. Атанас Генов Балкански | 827 | 301.82% |
6. ПП ГЕРБ | 6. Ангел Борисов Къцов | 144 | 52.55% |
6. ПП ГЕРБ | 3. Катя Любенова Алова | 39 | 14.23% |
6. ПП ГЕРБ | 2. Петя Томова Червенакова | 27 | 9.85% |
7. БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ | 1. Пенчо Кръстев Дерузов | 389 | 141.97% |
7. БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ | 7. Цонка Георгиева Димова | 69 | 25.18% |
7. БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ | 5. Димитър Методиев Царев | 39 | 14.23% |
7. БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ | 3. Детелина Руменова Илиева | 25 | 9.12% |
7. БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ | 4. Елена Събова Попова | 20 | 7.30% |
8. МК "РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - НОВА АЛТЕРНАТИВА" | 1. Чунка Георгиева Шилева | 302 | 110.22% |
8. МК "РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - НОВА АЛТЕРНАТИВА" | 9. Гергана Иванова Благинова | 57 | 20.80% |
8. МК "РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - НОВА АЛТЕРНАТИВА" | 8. Ирина Иванова Дараджанска | 55 | 20.07% |
8. МК "РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - НОВА АЛТЕРНАТИВА" | 5. Александър Величков Влашки | 49 | 17.88% |
8. МК "РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - НОВА АЛТЕРНАТИВА" | 2. Марин Петков Чушков | 35 | 12.77% |
8. МК "РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - НОВА АЛТЕРНАТИВА" | 7. Данаил Стоянов Матов | 30 | 10.95% |
8. МК "РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - НОВА АЛТЕРНАТИВА" | 10. Станимир Атанасов Гладийски | 20 | 7.30% |
9. МК "ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ и ВМРО" | 1. Даниел Николаев Кацарски | 478 | 174.45% |
9. МК "ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ и ВМРО" | 9. Станка Николова Стоицова- Чушкова | 57 | 20.80% |
9. МК "ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ и ВМРО" | 2. Илия Запрянов Дребчев | 38 | 13.87% |
9. МК "ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ и ВМРО" | 3. Борис Атанасов Къцов | 30 | 10.95% |
Избрани общински съветници:
Партия | № в листа | Имена | Списък | % преф. гласуване |
5. МК "СДРУЖЕНИЕ ЗА ОБЩИНА СЪЕДИНЕНИЕ" | 1 | Георги Любенов Руменов | А | 331.75% |
5. МК "СДРУЖЕНИЕ ЗА ОБЩИНА СЪЕДИНЕНИЕ" | 5 | Тодор Данаилов Празов | А | 42.34% |
5. МК "СДРУЖЕНИЕ ЗА ОБЩИНА СЪЕДИНЕНИЕ" | 3 | Величка Илиева Кирова | А | 22.63% |
5. МК "СДРУЖЕНИЕ ЗА ОБЩИНА СЪЕДИНЕНИЕ" | 2 | Атанас Лилов Вълков | А | 12.41% |
5. МК "СДРУЖЕНИЕ ЗА ОБЩИНА СЪЕДИНЕНИЕ" | 13 | Илия Кръстев Караиванов | А | 12.04% |
6. ПП ГЕРБ | 1 | Атанас Генов Балкански | А | 301.82% |
6. ПП ГЕРБ | 6 | Ангел Борисов Къцов | А | 52.55% |
6. ПП ГЕРБ | 3 | Катя Любенова Алова | А | 14.23% |
6. ПП ГЕРБ | 2 | Петя Томова Червенакова | А | 9.85% |
6. ПП ГЕРБ | 4 | Радка Илиева Иванова | Б | |
7. БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ | 1 | Пенчо Кръстев Дерузов | А | 141.97% |
7. БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ | 7 | Цонка Георгиева Димова | А | 25.18% |
8. МК "РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - НОВА АЛТЕРНАТИВА" | 1 | Чунка Георгиева Шилева | А | 110.22% |
8. МК "РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК - НОВА АЛТЕРНАТИВА" | 9 | Гергана Иванова Благинова | А | 20.8% |
9. МК "ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ и ВМРО" | 1 | Даниел Николаев Кацарски | А | 174.45% |
9. МК "ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ и ВМРО" | 9 | Станка Николова Стоицова- Чушкова | А | 20.8% |
9. МК "ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ - НФСБ и ВМРО" | 2 | Илия Запрянов Дребчев | А | 13.87% |