И З В Л Е Ч Е Н И Е от П Р О Т О К О Л
на ОБЩИНСКАТА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ
за избиране на КМЕТ НА КМЕТСТВО Усойка
на 23.10.2011 г.
община Бобошево
област КЮСТЕНДИЛ
ОБЩИНСКАТА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ УСТАНОВИ:
1. Брой на секционните избирателни комисии в кметството | 1 |
2. Брой на секционните избирателни комисии в кметството , представили протоколи за гласуването | 1 |
3. Брой на избирателите според части І и ІІ на избирателните списъци при предаването им на СИК (числото от т. 4 от протокола на ПК) | 405 |
4. Брой на избирателите, вписани в допълнителните страници (под чертата) в части І и ІІ на избирателните списъци в изборния ден (числото от т. 5 от протокола на ПК) | 0 |
5. Брой на избирателите в допълнителните избирателни списъци (числото от т. 6 от протокола на ПК) | 0 |
6. Брой на регистрираните кандидатски листи на партии, коалиции от партии и независими кандидати за кмет на кметство | 3 |
7. Брой на гласувалите избиратели според положените подписи в избирателните списъци – части І и ІІ, включително и подписите в допълнителните страници (под чертата), както и тези от допълнителните списъци (числото от т. 8 от протокола на ПК) | 311 |
14. Брой на намерените в избирателните урни бюлетини за кмет на кметство (числото от т. 15 от протокола на ПК) | 309 |
20. Брой на недействителните гласове (бюлетини) за кмет на кметство (числото от т. 21 от протокола на ПК) | 24 |
21. Брой на действителните гласове (бюлетини) за кмет на кметство (числото от т. 22 от протокола на ПК) | 285 |
22. РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ НА ДЕЙСТВИТЕЛНИТЕ ГЛАСОВЕ ПО КАНДИДАТСКИ ЛИСТИ
(сумата на числата от разпределението по кандидатски листи от протоколите на СИК)
№ | Кандидат | Наименование на партия/коалиция от партии или “независим” | БРОЙ НА ПОЛУЧЕНИТЕ ГЛАСОВЕ |
---|---|---|---|
2 | Красимир Симеонов Николов | ПП "ГЕРБ" | 131 |
8 | Любчо Димитров Антов | ПП "БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ" | 76 |
9 | Николета Христова Рударска | ПП "АТАКА" | 78 |
РЕШЕНИЕ
на ОБЩИНСКАТА ИЗБИРАТЕЛНА КОМИСИЯ
ЗА ИЗБИРАНЕ НА КМЕТ НА КМЕТСТВО Усойка
Общинската избирателна комисия на основание чл. 246 от ИК и въз основа на получените данни от протоколите на СИК
Р Е Ш И :
Допуска до участие във втори тур:1. Красимир Симеонов Николов,
издигнат от ПП "ГЕРБ"
2. Николета Христова Рударска,
издигнат от ПП "АТАКА"