Кандидатски листи за кмет на община и общински съвет за община Перник
Кандидати за кмет на община
- 2.Ирена Любенова Соколова
ПП "ГЕРБ" - 3.Методи Стоилов Георгиев
ПП „НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЕДИНСТВО” - 9.Румен Атанасов Ваташки
ПП "АТАКА" - 10.Вихрен Георгиев Матев
ПП „ДРУГАТА БЪЛГАРИЯ” - 14.Димитър Огнянов Владимиров
ПП "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ" - 25.Росица Йорданова Янакиева-Костадинова
КП - "БСП,ЗНС,КПБ,ПБС,ПК "Тракия", СПС "Защита","Движение Гергьовден" Представлявана от Ненко Викторов Темелков - 34.Валентин Любенов Павлов
КП - "Демократи за Перник -ДСБ,БЗНС,ВМРО-БНД" Представлявана от Иво Дончев Иванов - 40.Николай Любчев Драгомиров
КП - "Обединена десница" СДС,НДСВ,КОАЛИЦИЯ ОДС,РДП,ОЗ, БСДП Представлявана от Десислав Стефчов Аспарухов и Стоил Вангелов Стоилов - 41.Стефан Димитров Ангелов
ПП "БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ" - 44.Костадин Василев Костадинов
ПП „ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ”
Кандидати за общински съвет
- 2.ПП "ГЕРБ"
- 3.ПП „НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЕДИНСТВО”
- 5.ПП „ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ”
- 6.ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"
- 7.ПП "ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ"
- 9.ПП "АТАКА"
- 10.ПП „ДРУГАТА БЪЛГАРИЯ”
- 14.ПП "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ"
- 15.ПП „ПАРТИЯ ЗА ХОРАТА ОТ НАРОДА”
- 22.ПП „ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ"
- 24.ПП ПОЛИТИЧЕСКО ДВИЖЕНИЕ "СОЦИАЛДЕМОКРАТИ"
- 25.КП - "БСП,ЗНС,КПБ,ПБС,ПК "Тракия", СПС "Защита","Движение Гергьовден" Представлявана от Ненко Викторов Темелков
- 28.ПП „ДРОМ”
- 29.ПП „НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЗА СПАСЕНИЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО”
- 30.ПП ЕСИ
- 32.ПП "ЛИДЕР"
- 34.КП - "Демократи за Перник -ДСБ,БЗНС,ВМРО-БНД" Представлявана от Иво Дончев Иванов
- 35.ПП „БЪЛГАРСКА НАЦИОНАЛНО-РАДИКАЛНА ПАРТИЯ”
- 40.КП - "Обединена десница" СДС,НДСВ,КОАЛИЦИЯ ОДС,РДП,ОЗ, БСДП Представлявана от Десислав Стефчов Аспарухов и Стоил Вангелов Стоилов
- 41.ПП "БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ"
- 42.ПП "ОТЕЧЕСТВО"
- 43.КП - "Патриотично обединение"/ПП"Обединен блок на труда-Български лейбъристи",партия "Обединение достойна България"/ Представлявана от Милан Войнов Миланов
- 44.ПП „ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ”
- 47.ПП "ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ"
ПП "ГЕРБ"
ПП „НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЕДИНСТВО”
ПП "АТАКА"
ПП „ДРУГАТА БЪЛГАРИЯ”
ПП "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ"
КП - "БСП,ЗНС,КПБ,ПБС,ПК "Тракия", СПС "Защита","Движение Гергьовден" Представлявана от Ненко Викторов Темелков
КП - "Демократи за Перник -ДСБ,БЗНС,ВМРО-БНД" Представлявана от Иво Дончев Иванов
КП - "Обединена десница" СДС,НДСВ,КОАЛИЦИЯ ОДС,РДП,ОЗ, БСДП Представлявана от Десислав Стефчов Аспарухов и Стоил Вангелов Стоилов
ПП "БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ"
ПП „ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ”
- 2.ПП "ГЕРБ"
- 3.ПП „НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЕДИНСТВО”
- 5.ПП „ЕДИННА НАРОДНА ПАРТИЯ”
- 6.ПП "НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ"
- 7.ПП "ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ"
- 9.ПП "АТАКА"
- 10.ПП „ДРУГАТА БЪЛГАРИЯ”
- 14.ПП "РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ"
- 15.ПП „ПАРТИЯ ЗА ХОРАТА ОТ НАРОДА”
- 22.ПП „ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ"
- 24.ПП ПОЛИТИЧЕСКО ДВИЖЕНИЕ "СОЦИАЛДЕМОКРАТИ"
- 25.КП - "БСП,ЗНС,КПБ,ПБС,ПК "Тракия", СПС "Защита","Движение Гергьовден" Представлявана от Ненко Викторов Темелков
- 28.ПП „ДРОМ”
- 29.ПП „НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЗА СПАСЕНИЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО”
- 30.ПП ЕСИ
- 32.ПП "ЛИДЕР"
- 34.КП - "Демократи за Перник -ДСБ,БЗНС,ВМРО-БНД" Представлявана от Иво Дончев Иванов
- 35.ПП „БЪЛГАРСКА НАЦИОНАЛНО-РАДИКАЛНА ПАРТИЯ”
- 40.КП - "Обединена десница" СДС,НДСВ,КОАЛИЦИЯ ОДС,РДП,ОЗ, БСДП Представлявана от Десислав Стефчов Аспарухов и Стоил Вангелов Стоилов
- 41.ПП "БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ"
- 42.ПП "ОТЕЧЕСТВО"
- 43.КП - "Патриотично обединение"/ПП"Обединен блок на труда-Български лейбъристи",партия "Обединение достойна България"/ Представлявана от Милан Войнов Миланов
- 44.ПП „ЗЕЛЕНА ПАРТИЯ”
- 47.ПП "ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ"