Разпределение по Хеър-Ниймаер от изборите за общински съвет на община Пирдоп
Сума от всички действителни гласове за 2355. Пирдоп: 3382
Брой мандати за общински съветници: 13
Общинска избирателна квота: 261
Брой мандати, оставащи за разпределяне между партиите: 13
Сума от гласовете на партиите, които участват в разпределението на мандатите: 2928
Квота на Хеър: 225.23077
Общинска избирателна квота: 261
Партия | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 9 |
Vi | 45 1.33% | 92 2.72% | 248 7.33% | 1166 34.48% | 842 24.90% | 69 2.04% | 393 11.62% | 527 15.58% |
mi | - | - | - | 5.17691 | 3.73839 | - | 1.74488 | 2.33982 |
pi | - | - | - | 5 | 3 | - | 1 | 2 |
ri | - | - | - | 0.17691 | 0.73839 | - | 0.74488 | 0.33982 |
Доп. манд. | - | - | - | 0 | 1 | - | 1 | 0 |
Общо манд. | - | - | - | 5 | 4 | - | 2 | 2 |
Изчисления за преференциален вот
Кандидати, получили поне 7% от общинската избирателна квота чрез преференциално гласуване:
Партия/Коалиция | Кандидат | Гласове | Процент |
4. ПИРДОП ЗАСЛУЖАВА ПОВЕЧЕ | 1. Лало Георгиев Кирилов | 672 | 257.47% |
4. ПИРДОП ЗАСЛУЖАВА ПОВЕЧЕ | 4. Райна Цанова Алдева | 130 | 49.81% |
4. ПИРДОП ЗАСЛУЖАВА ПОВЕЧЕ | 3. Милена Йорданкина Мачканова | 68 | 26.05% |
4. ПИРДОП ЗАСЛУЖАВА ПОВЕЧЕ | 8. Младен Михайлов Младенов | 57 | 21.84% |
4. ПИРДОП ЗАСЛУЖАВА ПОВЕЧЕ | 7. Райна Божкова Михова | 45 | 17.24% |
4. ПИРДОП ЗАСЛУЖАВА ПОВЕЧЕ | 13. Емил Милчев Николов | 35 | 13.41% |
4. ПИРДОП ЗАСЛУЖАВА ПОВЕЧЕ | 9. Пламен Димитров Стоянов | 26 | 9.96% |
4. ПИРДОП ЗАСЛУЖАВА ПОВЕЧЕ | 11. Росен Николаев Димитров | 22 | 8.43% |
5. ПП ГЕРБ | 1. Донка Делова Бикова | 404 | 154.79% |
5. ПП ГЕРБ | 5. Цвятко Николов Николов | 140 | 53.64% |
5. ПП ГЕРБ | 3. Мария Рашкова Шентова | 64 | 24.52% |
5. ПП ГЕРБ | 2. Георги Стефанов Чобанов | 54 | 20.69% |
5. ПП ГЕРБ | 4. Тодор Груев Велчев | 47 | 18.01% |
5. ПП ГЕРБ | 6. Петко Григоров Москов | 30 | 11.49% |
5. ПП ГЕРБ | 7. Павлинка Георгиева Ценова | 22 | 8.43% |
5. ПП ГЕРБ | 9. Яна Илийчева Мечева | 19 | 7.28% |
7. РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК | 1. Димитър Гочев Иванов | 147 | 56.32% |
7. РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК | 2. Евгени Николов Додов | 86 | 32.95% |
7. РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК | 9. Марин Йорданов Ангелов | 52 | 19.92% |
7. РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК | 3. Силвия Милчева Андреева | 23 | 8.81% |
7. РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК | 7. Цветан Георгиев Прасков | 22 | 8.43% |
9. ЕКОБЪДЕЩЕ | 1. Васил Димитров Кафеджиев | 246 | 94.25% |
9. ЕКОБЪДЕЩЕ | 2. Силвия Пламенова Георгиева | 81 | 31.03% |
9. ЕКОБЪДЕЩЕ | 4. Мартин Цанков Харалампиев | 51 | 19.54% |
9. ЕКОБЪДЕЩЕ | 5. Делка Петкова Киричкова | 49 | 18.77% |
9. ЕКОБЪДЕЩЕ | 3. Красимир Георгиев Кръстев | 43 | 16.48% |
9. ЕКОБЪДЕЩЕ | 7. Димитър Веселинов Василев | 42 | 16.09% |
Избрани общински съветници:
Партия | № в листа | Имена | Списък | % преф. гласуване |
4. ПИРДОП ЗАСЛУЖАВА ПОВЕЧЕ | 1 | Лало Георгиев Кирилов | А | 257.47% |
4. ПИРДОП ЗАСЛУЖАВА ПОВЕЧЕ | 4 | Райна Цанова Алдева | А | 49.81% |
4. ПИРДОП ЗАСЛУЖАВА ПОВЕЧЕ | 3 | Милена Йорданкина Мачканова | А | 26.05% |
4. ПИРДОП ЗАСЛУЖАВА ПОВЕЧЕ | 8 | Младен Михайлов Младенов | А | 21.84% |
4. ПИРДОП ЗАСЛУЖАВА ПОВЕЧЕ | 7 | Райна Божкова Михова | А | 17.24% |
5. ПП ГЕРБ | 1 | Донка Делова Бикова | А | 154.79% |
5. ПП ГЕРБ | 5 | Цвятко Николов Николов | А | 53.64% |
5. ПП ГЕРБ | 3 | Мария Рашкова Шентова | А | 24.52% |
5. ПП ГЕРБ | 2 | Георги Стефанов Чобанов | А | 20.69% |
7. РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК | 1 | Димитър Гочев Иванов | А | 56.32% |
7. РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК | 2 | Евгени Николов Додов | А | 32.95% |
9. ЕКОБЪДЕЩЕ | 1 | Васил Димитров Кафеджиев | А | 94.25% |
9. ЕКОБЪДЕЩЕ | 2 | Силвия Пламенова Георгиева | А | 31.03% |