Партия/Коалиция | Кандидат | Гласове | Процент |
34. ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ | 102. Георги Борисов Фильов | 52 | 23.32% |
34. ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ | 107. Венцислав Кръстев Дамянов | 42 | 18.83% |
34. ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ | 104. Михаил Иванов Илиев | 25 | 11.21% |
34. ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ | 103. Росица Валентинова Котева | 22 | 9.87% |
34. ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ | 105. Надка Димитрова Димитрова | 16 | 7.17% |
42. партия на ЗЕЛЕНИТЕ | 101. Борислав Йорданов Чиликов | 77 | 32.08% |
42. партия на ЗЕЛЕНИТЕ | 102. Георги Христов Карамфилков | 51 | 21.25% |
42. партия на ЗЕЛЕНИТЕ | 104. Евгени Кирилов Станковски | 36 | 15.00% |
42. партия на ЗЕЛЕНИТЕ | 108. Борис Димитров Пецев | 28 | 11.67% |
42. партия на ЗЕЛЕНИТЕ | 103. Лъчезар Кирилов Илиев | 27 | 11.25% |
43. ПП ГЕРБ | 108. Кирил Стоилов Писков | 140 | 20.96% |
43. ПП ГЕРБ | 101. Славчо Димитров Благоев | 102 | 15.27% |
43. ПП ГЕРБ | 106. Никол Янкова Тимева | 96 | 14.37% |
43. ПП ГЕРБ | 105. Радослав Кирилов Пецанов | 52 | 7.78% |
43. ПП ГЕРБ | 102. Лиляна Запрянова Велкова | 52 | 7.78% |
43. ПП ГЕРБ | 103. Стоянчо Радославов Укев | 50 | 7.49% |
46. ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ | 113. Васил Методиев Тасев | 100 | 12.36% |
46. ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ | 108. Анита Василева Митрева | 81 | 10.01% |
46. ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ | 107. Златка Методиева Яневска | 76 | 9.39% |
46. ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ | 109. Методи Аризанов Котевски | 62 | 7.66% |
67. Местна коалиция ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ (ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ", ВОЛЯ, ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ) | 101. Красимир Георгиев Станков | 69 | 21.97% |
67. Местна коалиция ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ (ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ", ВОЛЯ, ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ) | 103. Валентин Андреев Чиликов | 48 | 15.29% |
67. Местна коалиция ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ (ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ", ВОЛЯ, ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ) | 102. Ваня Георгиева Илиева | 43 | 13.69% |
67. Местна коалиция ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ (ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ", ВОЛЯ, ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ) | 104. Кирилка Кирилова Стойчева | 26 | 8.28% |
67. Местна коалиция ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ (ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ", ВОЛЯ, ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ) | 105. Борислав Кирилов Дамянов | 26 | 8.28% |
Партия | № в листа | Имена | ЕГН | Списък | % преф. гласуване |
34. ПП ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ | 102 | Георги Борисов Фильов | * | А | 23.32% |
42. партия на ЗЕЛЕНИТЕ | 101 | Борислав Йорданов Чиликов | * | А | 32.08% |
43. ПП ГЕРБ | 108 | Кирил Стоилов Писков | * | А | 20.96% |
43. ПП ГЕРБ | 101 | Славчо Димитров Благоев | * | А | 15.27% |
43. ПП ГЕРБ | 106 | Никол Янкова Тимева | * | А | 14.37% |
43. ПП ГЕРБ | 105 | Радослав Кирилов Пецанов | * | А | 7.78% |
46. ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ | 113 | Васил Методиев Тасев | * | А | 12.36% |
46. ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ | 108 | Анита Василева Митрева | * | А | 10.01% |
46. ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ | 107 | Златка Методиева Яневска | * | А | 9.39% |
46. ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ | 109 | Методи Аризанов Котевски | * | А | 7.66% |
46. ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ | 102 | Дияна Тодорова Гегова | * | Б | |
67. Местна коалиция ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ (ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ", ВОЛЯ, ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ) | 101 | Красимир Георгиев Станков | * | А | 21.97% |
67. Местна коалиция ОБЕДИНЕНА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ (ЗЕМЕДЕЛСКИ СЪЮЗ "АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ", ВОЛЯ, ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ) | 103 | Валентин Андреев Чиликов | * | А | 15.29% |